15 taškų deficitą panaikinę ukmergiškiai nugalėjo „Neptūno“ dublerius

2024-02-01 21:59
Nuotr.: D. Lukšta
Nuotr. D. Lukšta

„7bet-NKL“ čempionate atsitiesė Ukmergės „Stekas“ (16-14), kuris namų tvirtovėje 79:75 (13:24, 22:22, 22:15, 22:14) nugalėjo Klaipėdos „Neptūną-Akvaservis“ (7-24).

22
21
100%
6/6
57%
4/7

Pirmąjį kėlinį klaipėdiečiai užbaigė 11:2 spurtu ir po jo pirmavo dviženkle persvara (24:13).

„Stekui“ buvo pavykę sumažinti atsilikimą iki 5 taškų (29:34), bet klaipėdiečiai, vedami Lauryno Mikalausko ir Radvilo Kneižio, atstatė turėtą pranašumą prieš ilgąją pertrauką (46:35).

Po pasitarimo rūbinėje „Stekas“ laimėjo atkarpą 9:0 ir sumažino atsilikimą (46:48), bet „Neptūnas-Akvaservis“ vėl kėlinį baigė pirmaudamas (61:57).

Lemiamame kėlinyje, po Luko Pivoriūno dvitaškio, šeimininkai pirmą kartą rungtynėse išsiveržė į priekį (64:62), o įpusėjus kėliniui, padidino persvarą ir iki 8 taškų (70:62).

Likus žaisti paskutinę minutę komandas skyrė 3 taškai (75:72). Po minutes pertraukėlės grįžę šeimininkai smeigė tritaškį (78:72), bet kitoje atakoje Kneižys atsakė tuo pačiu ir paliko varžovams 30 sekundžių (75:78).

Per likusį laiką „Neptūnas-Akvaservis“ sėkmingos atakos nesurengė ir ukmergiškiai šventė pergalę rezultatu 75:79.

„Stekui“ Mantas Šerkšnas per 31 minutę pelnė 22 taškus (2/5 dvit., 4/7 trit., 6/6 baud.), atkovojo 3 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą bei surinko 21 naudingumo balą.

Pralaimėtojų gretose naudingiausiai žaidė Klaidas Metrikis, kurio sąskaitoje per 34 minutes buvo 15 taškų (2/4 dvit., 2/3 trit., 5/6 baud.), 15 atkovotų kamuolių, 1 rezultatyvus perdavimas, 10 klaidų ir 22 efektyvumo balai.

Ukmergės ekipai nepadėjo Dominykas Bučas ir Justinas Norkus. Svečiai vertėsi be Kristupo Grybo, Aringo Brazausko ir Karimo Rtailo.

„Stekas“: Mantas Šerkšnas 22 (4/7 trit., 6/6 baud.), Paulius Semaška 16 (5/9 dvit., 1/5 trit., 5 rez. perd.), Tadas Rinkūnas (3/8 trit.) ir Kostas Jonuška (2/6 trit.) po 9.

„Neptūnas-Akvaservis“: Klaidas Metrikis 15 (2/3 trit., 5/6 baud., 15 atk. kam., 10 kld.), Laurynas Mikalauskas 14 (6/10 dvit., 6 atk. kam.), Deividas Anužis (1/6 trit., 7 atk. kam., 6 rez. perd.) ir Radvilas Kneižys (4/8 trit.) po 12, Gabrielius Mažeika ir Matas Repšys po 9.