Vos neprisižaidę „Telšiai“ įveikė „Steką“ ir pratęsė pergalių seriją

2024-01-06 22:34
Nuotr.: L. Šeputis
Nuotr. L. Šeputis

„Telšiai“ (22-4) pirmąjį „7bet-NKL“ etapą baigė pergalinga nata. Povilo Šakinio kariauna svečiuose 76:70 (22:16, 20:14, 17:19, 17:21) nugalėjo Vilniaus „Steką“ (12-13) ir iškovojo 9 pergalę iš eilės.

19
31
2
67%
4/6

Telšiškiai laikė rungtynių kontrolę savo rankose nuo išmesto ginčo kamuolio ir įpusėjus pirmajam kėliniui įgijo dviženklį pranašumą (13:2), o pirmąją rungtynių pusę laimėjo 42:30.

Rankų nenuleidę vilniečiai likus 3,5 minutės iki mačo pabaigos sugebėjo sumažinti deficitą iki minimalaus (67:68).

Per likusį laiką „Telšiai“ puikiai tvarkėsi gynyboje, leido varžovams pelnyti vos 3 taškus ir šventė pergalę – 76:70.

Telšiškius į pergalę vedė Rolandas Jakštas, kurio sąskaitoje per 32 minutes buvo 19 taškų (4/6 dvit., 2/2 trit., 5/7 baud.), 9 atkovoti kamuoliai bei 31 naudingumo balas.

Vilniečiams Paulius Semaška per 31 minutę pelnė 13 taškų (3/6 dvit., 1/4 trit., 4/6 baud.), atkovojo 5 kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus ir surinko 14 efektyvumo balų.

„Stekas“: Kostas Jonuška 18 (4/10 trit., 5 atk. kam.), Paulius Semaška 13 (5 atk. kam., 5 rez. perd., 4 kld.), Justas Sinica 12 (2/2 trit.), Mantas Šerkšnas 7 (1/6 trit.).

„Telšiai“: Rolandas Jakštas 19 (4/6 dvit., 2/2 trit., 5/7 baud., 9 atk. kam., 31 naud.), Laurynas Kaveckis 13 (1/5 trit.), Ovidijus Kaminskis (5/8 baud., 6 atk. kam.) ir Ignas Razutis (2/4 trit., 8 atk. kam., 7 rez. perd.) po 11, Gediminas Leščiauskas 9, Ernestas Bružas 8 (2/3 trit.).