Brusoko dvigubas dublis padėjo „Stekui“ įveikti septyniese žaidusius šilutiškius

2024-01-05 00:17
Nuotr.: D. Lukšta
Nuotr. D. Lukšta

Karolio Brusoko galingas dvigubas dublis padėjo Vilniaus „Stekui“ (12-12) 2024 metus „7bet-NKL“ sezone pradėti pergalingai. Sostinės klubas išvykoje 79:58 (21:11, 19:18, 22:10, 17:19) užtikrintai įveikė „Šilutę“ (6-19).

Po krepšiais dominavusio Brusoko sąskaitoje per 25 minutes buvo 17 taškų (6/9 dvit., 5/8 baud.), 13 atkovotų kamuolių, 1 rezultatyvus perdavimas ir 30 naudingumo balų.

Savo taisykles vilniečiai pradėjo diktuoti jau pirmajame kėlinyje, kuriame spurtavo 11:0 atkarpa ir atsiplėšė dviženkle persvara (21:11).

Po ilgosios pertraukos „Stekas“ ir toliau puikiai dirbo gynyboje bei pradėjo dar labiau dominuoti, kai trečiojo kėlinio gale įgijo rekordinę persvarą (60:37).

Paskutinės 10 žaidimo minučių buvo tik formalumas ir pirmose 2024 m. savaitės rungtynėse triumfavo svečiai, kurie įsirašė lengvą pergalę – 79:58.

Šilutiškiams Yevhenas Balaban per 29 minutes pelnė 13 taškų (4/7 dvit., 0/2 trit., 5/8 baud.), atkovojo 8 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą bei surinko 15 efektyvumo balų.

Prie „Šilutės“ vairo stojęs strategas Robertas Kuncaitis vertėsi be Jaleno Warreno, Edgaro Preibio ir Ernesto Jaškaus.

„Šilutė“: Yevhenas Balaban 13 (4/7 dvit., 5/8 baud., 8 atk. kam., 5 kld.), Laurynas Balkūnas 12 (4/9 dvit., 1/6 trit., 7 atk. kam., 4 rez. perd., 3 per. kam., 4 kld.), Tadas Cibulskas 10 (2/4 trit.), Vadymas Prokopenko 9, Mykolas Ivanauskas 7 (7 atk. kam.).

„Stekas“: Karolis Brusokas 17 (6/9 dvit., 5/8 baud., 13 atk. kam., 30 naud.), Dominykas Bučas 13 (4/6 dvit.), Paulius Semaška (2/3 trit., 6 atk. kam., 5 rez. perd.) ir Mantas Šerkšnas (2/7 trit.) po 10, Tadas Rinkūnas 9 (5 rez. perd.), Kostas Jonuška ir Aistis Pilauskas po 7.