„Jurbarkas-Karys“ išvargo pergalę prieš trumpa rotacija žaidusią Vilkaviškio ekipą

2023-12-23 22:55
Nuotr.: Jurbarkas-Karys
Nuotr. Jurbarkas-Karys

„Jurbarkas-Karys“ (13-10) atsitiesė „7bet-NKL“ čempionate. Povilo Valaičio kariauna namie 86:78 (29:20, 19:26, 19:18, 19:14) laimėjo prieš Vilkaviškio „Perlą“ (12-12).

15
22
5
83%
5/6

Antrajame kėlinyje šeimininkai dar atsilikinėjo 36:44, bet tada surengė spurtą 12:0 ir įgijo pranašumą po ilgosios pertraukos – 50:46.

Ši įnirtinga kova tęsėsi iki paskutinių mačo akimirkų ir likus 2 minutėms komandas skyrė minimalus skirtumas (79:78).

Tomas Delininkaitis ėmėsi iniciatyvos puolime ir pelnė 5 taškus iš eilės, ir taip atitolindamas jurbarkiečius (84:78) ir per likusį laiką septyniese žaidę svečiai iš Vilkaviškio taškų nepelnė.

Šeimininkams vidurio puolėjas Ignas Juškevičius per 24 minutes pelnė 15 taškų (5/7 dvit. 5/6 baud.), atkovojo 9 kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus bei surinko 22 naudingumo balus.

Jam geriausiai talkino Tomas Delininkaitis ir per 31 minutę pelnė 21 tašką (4/6 dvit., 3/6 trit.), atkovojo 2 kamuolius, įsirašė 1 rezultatyvų perdavimą bei surinko 20 efektyvumo balų.

Svečių nuo nesėkmės neišgelbėjo Ajare Sanni, kurio sąskaitoje per 39 minutes buvo 26 taškai (9/20 dvit., 1/5 trit., 5/6 baud.), 3 atkovoti kamuoliai, 6 rezultatyvūs perdavimai bei 23 naudingumo balai.

Šioje kovoje „Jurbarkui-Kariui“ nepadėjo Adas Kavaliauskas, o „Perlas“ vertėsi be Roko Stankevičiaus, Igno Labučio, Armando Bancevičiaus ir Edvino Daunio.

„Jurbarkas-Karys“: Tomas Delininkaitis 21 (4/6 dvit., 3/6 trit., 4 kld.), Ignas Juškevičius 15 (5/7 dvit., 5/6 baud., 9 atk. kam., 5 rez. perd., 6 kld.), Karolis Kokoška 14 (4/6 trit.), Mintautas Bulanovas 11 (4 rez. perd.), Mindaugas Lukauskis (2/5 trit.) ir Valdas Vasylius (2/3 trit., 6 atk. kam.) po 8.

„Perlas“: Ajare Sanni 26 (9/20 dvit., 1/5 trit., 5/6 baud., 6 rez. perd., 6 per. kam., 5 kld.), Emilis Baltrimavičius 14 (3/4 trit., 6 atk. kam.), Edas Valenta 11 (5/10 dvit., 6 atk. kam.), Modestas Žaunieriūnas 10 (2/4 trit.).