Po ilgosios pertraukos pabėgusi „Sūduva-Mantinga“ sutriuškino „Delikatesą“

2023-12-16 20:55
Nuotr.: Vytautas Kuralavičius
Nuotr. Vytautas Kuralavičius

Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ (18-2) tęsia pergalių seriją „7bet-NKL“ pirmenybėse. Tomo Gaidamavičiaus kariauna namuose 98:72 (27:20, 21:26, 29:17, 21:9) sutriuškino Joniškio „Delikatesą“ (8-12) ir laimėjo 13 kartą iš eilės.

13
21
100%
8/8
67%
2/3

Rungtynių pradžioje šeimininkai spurtavo 11:0 ir atsiplėšė nuo oponentų – 14:8.

Prasidėjus antrajam ketvirčiui „Sūduvos-Mantingos“ persvara tapo dviženklė (34:23), tačiau svečiai davė tinkamą atsaką ir pasibaigus pirmajai dvikovos pusei sumažino deficitą iki vieno metimo (46:48).

Po ilgosios pertraukos mačo eiga pasikeitė. Marijampoliečiai, po spurto 11:0, greitai susigrąžino dviženklį pranašumą (59:46).

Paskutiniame kėlinyje šeimininkai dar pridėjo ir 10:0 atkarpą (87:63) ir susirinkę „Sūduvos-Mantingos“ sirgaliai sporto centre jau galėjo užuosti pergalės kvapą.

Marijampoliečiai 98:72 susitvarkė su „Delikatesu“ ir pratęsė įspūdingą pergalių seriją.

Nugalėtojų gretose Domantas Vilys per 21 minutę pelnė 13 taškų (1/2 dvit., 1/1 trit. 8/8 baud.), atkovojo 3 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą bei surinko 21 efektyvumo balą.

„Sūduvos-Mantinga“ rezultatyviausias žaidėjas šiame mače buvo Aurelijus Pukelis per 16 minučių pelnęs 18 taškų (4/8 dvit., 2/3 trit.), atkovojęs 4 kamuolius, atlikęs 3 rezultatyvius perdavimus bei surinkęs 20 naudingumo balų.

Joniškio ekipoje naudingiausiai rungtyniavo Darionas Rackley, kurio sąskaitoje per 37 minutes buvo 13 taškų (4/6 dvitaškiai, 1/6 tritaškiai, 2/2 baudų metimai), 3 atkovoti kamuoliai, 7 rezultatyvūs perdavimai bei 20 efektyvumo balų.

Marijampoliečiai kovą po lenta laimėjo beveik dvigubai (43 sugriebti kamuoliai prieš 24).

Svečiai šioje akistatoje kovėsi be Olisaemeka Nwachie.

„Sūduva-Mantinga“: Aurelijus Pukelis 18 (4/8 dvit., 2/3 trit.), Vytautas Šulskis (5/8 dvit., 7 atk. kam.) ir Justas Nausėdas (3/5 trit.) po 15, Domantas Vilys 13 (8/8 baud.), Marijus Užupis 12 (4/4 dvit., 7 atk. kam.), Dominykas Domarkas (4 rez. perd.) ir Egidijus Dimša po 9.

„Delikatesas“: Šarūnas Kulevičius 15 (3/6 trit.), Darionas Angelo Rackley 13 (4/6 dvit., 1/6 trit., 7 rez. perd., 4 per. kam.), Lukas Kazlauskas (4/7 dvit.) ir Ronaldas Rutkauskas (2/11 dvit., 1/5 trit., 3 per. kam.) po 10, Devinas Hutchinsonas 8.