Šakiškių puolimo mašina parbloškė „Delikatesą“

2023-11-30 22:49

Evaldo Džiaugio, Kajaus Leliuko ir Tito Januševičiaus trijulės traukiamas Šakių „Vytis-VDU“ (9-5) įsirašė 9 pergalę „7bet-NKL“ čempionate. Eriko Kučiausko auklėtiniai išvykoje 101:78 (22:21, 19:14, 28:20, 32:23) nepaliko vilčių Joniškio „Delikatesui“ (7-8).

17
28
50%
2/4
Blokuoti metimai
1

Šakių ekipoje naudingiausiai žaidęs Džiaugys per 27 minutes surinko 17 taškų (6/8 dvit., 1/5 trit., 2/4 baud.), 9 atkovotus kamuolius, 5 rezultatyvius perdavimus ir 28 naudingumo balus.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausias buvo Leliukas. Puolėjas per 27 minutes pelnė 28 taškus (11/17 dvit., 2/2 trit.), sugriebė 8 kamuolius ir surinko 25 efektyvumo balus.

Januševičius per 29,5 minutės pridėjo 20 taškų (3/6 trit.), 5 atkovotus kamuolius, 7 rezultatyvius perdavimus bei 21 naudingumo balą.

Atkakli kova tęsėsi pirmus du kėlinius, po kurių svečiai buvo priekyje (41:35), tačiau rungtynių lūžis įvyko po ilgosios pertraukos, kai „Vytis-VDU“ spurtavo 10:0 ir nuo to momento dviženklės persvaros iš savo rankų nebepaleido.

Joniškio komandai Ronaldas Rutkauskas per 29 minutes pelnė 16 taškų (8/16 dvit.), atkovojo 12 kamuolių, atliko 4 rezultatyvius perdavimus bei surinko 22 naudingumo balus.

Šeimininkams nepadėjo Darionas Rackley, o „Vyčio-VDU“ gretose nerungtyniavo Augustinas Mikštas.

„Delikatesas“: Ronaldas Rutkauskas 16 (8/16 dvit., 12 atk. kam., 4 rez. perd.), Devinas Hutchinsonas (3/8 trit.) ir Lukas Kazlauskas (5/11 dvit., 5 rez. perd.) po 13, Nojus Jankūnas 10, Vilius Akučka 9 (3/5 trit.), Olisaemeka Nwachie 8 (4/7 dvit., 6 atk. kam.).

„Vytis-VDU“: Kajus Leliukas 28 (11/17 dvit., 2/2 trit., 8 atk. kam., 25 naud.), Titas Januševičius 20 (5/12 dvit., 3/6 trit., 5 atk. kam., 7 rez. perd.), Evaldas Džiaugys 17 (6/8 dvit., 1/5 trit., 9 atk. kam., 5 rez. perd., 28 naud.), Deividas Kumelis 10 (2/2 trit., 6 atk. kam., 4 rez. perd.), Nojus Lebskas 7.