Marijampoliečiai pasiekė sunkią pergalę uostamiestyje

2023-11-23 21:25
Nuotr.: V. Selivončikas
Nuotr. V. Selivončikas

Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ (10-2) tęsia savo pergalių seriją „7bet-NKL“ pirmenybėse. Tomo Gaidamavičiaus auklėtiniai svečiuose 81:77 (25:14, 21:22, 20:24, 15:17) nugalėjo Klaipėdos „Neptūnas-Akvaservis“ (2-13)

20
28
44%
4/9
10

Rungtynių pradžioje svečiai surengė spurtą 12:0 ir atsiplėšė nuo varžovų (12:4).

Komandos vis keitėsi sėkmingomis atakomis, bet pirmojo kėlinio pabaigoje, po Dominyko Domarko tikslaus metimo, svečiai padidino persvarą iki dviženklės (25:14).

Po ilgosios pertraukos klaipėdiečiai po Kristupo Leščiausko 5 taškų sumažino atsilikimą (41:48).

Paskutiniame ketvirtyje „Neptūnas-Akvaservis“ gerai dirbo gynyboje ir likus 3 mačo minutėms išsiveržė į priekį (73:72).

Likus žaisti 90 sekundžių klaipėdiečiai dar turėjo 1 taško pranašumą (75:74), bet Domarkas pelnė 5 taškus be atsako ir marijampoliečiai įsirašė sunkią pergalę – 81:77.

Marijampoliečių gretose dvigubą dublį užfiksavo Domarkas, kurio sąskaitoje per 34 minutes – 20 taškų (2/8 dvit., 4/9 trit., 4/4 baud.), 6 atkovoti kamuoliai, 10 rezultatyvių perdavimų bei 28 naudingumo balai.

Uostamiesčio ekipai Laurynas Mikalauskas per 38 minutes pelnė 24 taškus (12/15 dvit.), atkovojo 6 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus bei surinko 25 efektyvumo balus.

Į gimtąjį miestą sugrįžęs Radvilas Kneižys pirmose šio sezono rungtynėse pelnė 16 taškų )(4/6 trit.), įsirašė 3 rezultatyvius perdavimus ir surinko 15 naudingumo balų.

Šiose rungtynėse svečiams teko verstis be Aurelijaus Pukelio, Marijaus Užupio, Pauliaus Beliavičiaus ir Domanto Vilio.

„Neptūnas-Akvaservis“: Laurynas Mikalauskas 24 (12/15 dvit., 6 atk. kam., 4 kld., 25 naud.), Radvilas Kneižys 16 (4/6 trit.), Matas Repšys 13 (4/9 dvit., 5 atk. kam., 4 rez. perd.), Kristupas Leščiauskas 12 (2/3 trit., 7 atk. kam., 3 per. kam.), Matas Narvilas 10 (5/8 dvit.).

„Sūduva-Mantinga“: Dominykas Domarkas 20 (2/8 dvit., 4/9 trit., 6 atk. kam., 10 rez. perd., 28 naud.), Vytautas Šulskis 16 (8/10 dvit., 8 atk. kam.), Tautvydas Kliučinykas 15 (2/5 trit., 5/6 baud.), Egidijus Dimša 12 (6/8 dvit., 5 atk. kam.), Žygimantas Šimonis 10 (2/5 trit.).