Rezultatyvumo rekordą pagerinęs „Rytas-2“ uraganiniu puolimu nupūtė „Delikatesą“

2023-11-11 20:15
Nuotr.: Rytas-2
Nuotr. Rytas-2

Lyg ant sparnų žaidęs Vilniaus „Rytas-2“ (4-7) „7bet-NKL“ sezone įsirašė 3 pergalę iš eilės. Andriaus Šležo auklėtiniai namuose 116:80 (27:12, 33:17, 35:25, 21:26) pervažiavo Joniškio „Delikatesą“ (6-5).

24
27
88%
7/8
2

Gedimino Aliso, Ganto Križanausko ir Ernesto Naruševičiaus trijulė uždavė tinkamą toną vilniečiams, kurie rungtynes pradėjo surinkdami 14 taškų be atsako.

„Ryto-2“ dominavimas sostinėje tęsėsi ir per pirmuosius du kėlinius jaunuoliai padėjo rimtus pamatus siekiant pergalės (60:29).

Vilniečiai pirmoje rungtynių pusėje pataikė 8 tritaškius iš 11 bandymų, kai svečiai atsakė 1 tolimu metimu iš 13.

Apie milžiniško deficito švelninimą varžovams neleidęs pagalvoti „Rytas-2“ antroje dvikovos pusėje pradėjo dar labiau triuškinti svečius iš Joniškio ir po trijų kėlinių buvo arti 100 pelnytų taškų ribos (95:54).

Paskutinės 10 minučių tebuvo formalumas ir vilniečiai įsirašė įspūdingą pergalę – 116:80.

116 taškų pelnęs „Rytas-2“ pagerino komandos rezultatyvumo rekordą „7bet-NKL“ pirmenybėse, kuris 2022 m. spalio 27 d. užfiksuotas prieš tą patį varžovą – „Delikatesą“ (113:81).

Tolimais metimais tinklelį plėšęs ir rezultatyviausią bei naudingiausią karjeros pasirodymą surengęs 17-metis Džiugas Remeikis per 18 minučių pelnė 24 taškus (1/3 dvit., 7/8 trit., 1/1 baud.), atkovojo 2 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus bei surinko 27 naudingumo balus.

„Delikateso“ gretose išsiskyrė Martynas Tamulevičius, kurio sąskaitoje per 25 minutes – 19 taškų (6/9 dvit., 1/2 trit., 4/9 baud.), 4 atkovoti kamuoliai ir 20 efektyvumo balų.

„Rytas-2“: Džiugas Remeikis 24 (7/8 trit., 27 naud.), Gantas Križanauskas 19 (7/11 dvit.), Gediminas Alisas (6/9 dvit.), Ernestas Naruševičius (7/11 dvit., 12 atk. kam.) ir Paulius Velutis (3/6 trit., 6 atk. kam.) po 15, Nedas Cholevinskas 11 (3/4 trit.), Arūnas Rimkus 10 (2/4 trit., 6 atk. kam., 7 rez. perd.).

„Delikatesas“: Martynas Tamulevičius 19 (6/9 dvit., 4/9 baud.), Lukas Kazlauskas 13 (4/4 dvit., 6 rez. perd.), Nojus Jankūnas 11 (4/5 dvit.), Devinas Hutchinsonas (1/8 trit.) ir Darionas Angelo Rackley (1/5 trit., 5 atk. kam., 4 rez. perd.) po 9, Šarūnas Kulevičius 7 (1/6 trit.).