Stankevičiaus naudingiausias karjeros mačas nukalė pergalę „Perlui“

2023-10-28 17:17
Nuotr.: T. Matijoška
Nuotr. T. Matijoška

Rokas Stankevičius pelnė 27 taškus ir padėjo Vilkaviškio „Perlui“ (5-3) iškovoti 5 pergalę „7bet-NKL“ čempionate. Šarūno Zablockio auklėtiniai savo aikštėje 92:72 (27:14, 22:22, 18:17, 25:19) užtikrintai įveikė Vilniaus „Rytą-2“ (1-7).

Asmeninį naudingumo balų rekordą pagerinęs Rokas Stankevičius per 28 minutes pelnė 27 taškus (6/8 dvit., 4/6 trit., 3/5 baud. met.), atkovojo 7 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus ir surinko 37 naudingumo balus.

27
37
2
67%
4/6

Dviženklį pranašumą šeimininkai susikrovė jau per pirmas 4 žaidimo minutes (16:5) ir užtikrintai pirmavo po pirmojo kėlinio – 27:14.

Skirtumas tarp komandų nesikeitė ir po antrojo ketvirčio (49:36), o toliau rungtynių vadžias savo rankose turėję Vilkaviškio krepšininkai arčiau jaunuoliams priartėti neleido, ir įtvirtino penktąją pergalę šiame sezone – 92:72.

Sostinės ekipos gretose išsiskyrė solidų dvigubą dublį surinkęs Gediminas Alisas, kurio sąskaitoje per 33 minutes – 20 taškų (8/13 dvit., 4/5 baud. met.), 13 atkovotų kamuolių, 3 rezultatyvūs perdavimai bei 32 naudingumo balai.

17-metis Gantas Križanauskas taip pat sužaidė geriausią mačą „7bet-NKL“ pirmenybėse. „Ryto-2“ įžaidėjas per 29 minutes pelnė 16 taškų (5/9 dvit.), atkovojo 6 kamuolius, išdalino 3 rezultatyvius perdavimus ir surinko 19 naudingumo balų.

„Perlas“: Rokas Stankevičius 27 (6/8 dvit., 4/6 trit., 7 atk. kam., 4 rez. perd., 37 naud.), Ajare Sanni 22 (7/13 dvit., 2/3 trit.), Justinas Tuckeris 18 (9/16 dvit., 9 atk. kam.), Armandas Bancevičius 8 (5 atk. kam.), Ignas Labutis 7 (10 atk. kam., 4 rez. perd., 3 blok.).

„Rytas-2“: Gediminas Alisas 20 (8/13 dvit., 13 atk. kam., 32 naud.), Gantas Križanauskas 16 (5/9 dvit., 6 atk. kam.), Danielius Kasparas 12 (6/9 dvit., 6 atk. kam.), Ernestas Naruševičius 7 (7 atk. kam.).