Pirmąją sezono pergalę „Neptūnas-Akvaservis“ iškovojo prieš „Steką“

2023-10-19 20:19

Lauryno Mikalausko vedamas Klaipėdos „Neptūnas-Akvaservis“ (1-4) nutraukė 4 pralaimėjimų seriją ir pasiekė pirmąją pergalę „7bet-NKL“ sezone. Uostamiesčio klubas namuose 72:67 (22:10, 10:19, 15:24, 25:14) įveikė Vilniaus „Steką“ (2-3).

18
27
13
4

Rungtynių pradžioje klaipėdiečiai vedami 7 taškus pelniusio Mato Repšio įgijo 6 taškų pranašumą (9:3).

Abi ekipos keitėsi sėkmingomis atakomis, bet kėlinio pabaigą geriau sužaidė „Neptūnas-Akvaservis“ ir po Deivido Anužio tritaškio paskutinėmis sekundėmis padidino persvarą iki dviženklės (22:10).

Antrajame ketvirtyje „Stekas“ sumažino atsilikimą, bet įpusėjus kėlinio laikui, po klaipėdiečių spurto 8:0 skirtumas išaugo iki 16 taškų (30:14).

Nenorėjęs pasiduoti „Stekas“ surengė 14:0 atkarpą ir nuskambėjus ilgosios pertraukos sirenai skirtumas sumažėjo iki 3 taškų (29:32).

Po ilgosios pertraukos „Neptūnui-Akvaservis“, traukiamas M. Repšio, padidino persvara iki 8 taškų (37:29).

Vilniečiai vėl spurtavo ir likus žaisti 3 minutes išsiveržė į priekį 3 taškais, o iki trečiojo kėlinio pabaigos pranašumą padidino iki 6 taškų (53:47).

Paskutiniame ketvirtyje sužaidus 5 minutes „Stekas“ dar turėjo 4 taškų persvarą, bet klaipėdiečiai atsakė spurtu 9:0 ir išsiveržė į priekį (69:64).

Per likusį laiką šeimininkai neklydo atakuodami nuo baudų metimo linijos ir šventė pergalę – 72:67.

Klaipėdos komandai Laurynas Mikalauskas per 34 minutes pelnė 18 taškų (9/16 dvit.), atkovojo 13 kamuolių, atliko 4 rezultatyvius perdavimus ir surinko 27 efektyvumo balus.

Vilniaus ekipos gretose išsiskyrė Tadas Rinkūnas, kurio sąskaitoje per 35 minutes – 15 taškų (3/7 dvit., 3/3 baud.), 3 atkovoti kamuoliai, 6 rezultatyvūs perdavimai bei 18 naudingumo balų.

„Neptūnas-Akvaservis“: Laurynas Mikalauskas 18 (9/16 dvit., 13 atk. kam., 4 rez. perd., 27 naud.), Kristupas Leščiauskas 15 (3/6 trit.), Matas Repšys 14 (3/10 dvit., 2/5 trit., 8 atk. kam., 4 kld.), Deividas Anužis 10 (5 rez. perd.), Gabrielius Mažeika 9 (0/6 trit., 9 atk. kam.).

„Stekas“: Tadas Rinkūnas 15 (3/7 dvit., 2/6 trit., 6 rez. perd.), Mantas Šerkšnas 13 (3/5 trit.), Aistis Pilauskas 9, Karolis Brusokas (7 atk. kam.) ir Justas Sinica (1/6 trit., 5 atk. kam., 2 blok.) po 7.