Tolimais metimais prapliupusi „Sūduva-Mantinga“ laimėjo namų tvirtovėje

2023-10-10 20:30
Nuotr.: D. Lukšta
Nuotr. D. Lukšta

Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ (2-0) pataikė 14 tolimų metimų ir įsirašė antrąją pergalę „7bet-NKL“. Tomo Gaidamavičius auklėtiniai savo namų aikštėje 94:71 (25:15, 20:17, 23:22, 26:17) užtikrintai pranoko Klaipėdos „Neptūną-Akvaservį“ (0-2).

13
21
80%
4/5
1

Po 8 sužaistų minučių ir Tautvydo Kliučinyko tolimo šūvio marijampoliečių pranašumas išaugo iki dviženklio (21:11).

Šeimininkai ir toliau diktavo sąlygas pirmoje mačo pusėje, ir liko pirmaujančių vaidmenyje – 45:32.

„Sūduvos-Mantingos“ gretose pirmoje pusėje žibėjo Vytautas Šulskis, kuris neprametė nė vieno metimo iš žaidimo ir pelnė 11 taškų bei įsirašė 2 rezultatyvius perdavimus.

Artėjant trečiojo kėlinio viduriui Žygimanto Šimonio tritaškis dar labiau atitolino marijampoliečius – 59:39.

Ketvirtajame kėlinyje sensacijos sukurti klaipėdiečiams nepavyko bei „Sūduva-Mantinga“ toliau tvirtai žengė be pralaimėjimų 94:71.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausias buvo Marijus Užupis. Puolėjas per 20 minučių pelnė 16 taškų (4/7 dvit., 2/3 trit.), atkovojo 5 kamuolius ir surinko 18 naudingumo balų.

Uostamiesčio komandoje išsiskyrė Matas Narvilas, kuris pelnė 14 taškų (3/4 dvit., 8/9 baud.), atkovojo 3 kamuolius, įsirašė 2 rezultatyvius perdavimus bei surinko 23 naudingumo balus.

„Sūduva-Mantinga“ realizavo 14 tolimų metimų iš 32 bandymų (44 proc.), kai „Neptūnas-Akvaservis“ pataikė 3 iš 12 tritaškių (25 proc).

„Sūduva-Mantinga“: Marijus Užupis 16 (4/7 dvit., 2/3 trit., 5 atk. kam.), Tautvydas Kliučinykas 15 (3/5 trit., 4 rez. perd.), Dominykas Domarkas 14 (3/5 trit.), Aurelijus Pukelis 13 (8 atk. kam.), Vytautas Šulskis 11, Žygimantas Šimonis 9.

„Neptūnas-Akvaservis“: Matas Narvilas 14 (8/9 baud.), Gabrielius Mažeika (4/8 dvit.) ir Justas Žiubrys po 13, Laurynas Mikalauskas 9 (4/9 dvit., 6 atk. kam.), Žygimantas Bartašius 8 (4/4 dvit.).