„Perlas“ užtikrintai startavo „7bet-NKL“ sezone

2023-10-06 10:20
Nuotr.: M. Baranauskas
Nuotr. M. Baranauskas

„7bet-NKL“ sezone pergale atsidarė Vilkaviškio „Perlas“ (1-0). Savo žiūrovų akivaizdoje Šarūno Zablockio kariauna 88:60 (32:12, 20:15, 15:18, 21:15) neturėjo vargo su Vilniaus „Steku“ (0-1).

22
24
80%
4/5
67%
4/6

Vilkaviškis savo jėgą parodė jau pirmajame kėlinyje, kai atitrūko atkarpa 18:0 be varžovų atsako (24:7).

Per likusius kėlinius „Telšiai“ prie varžovų priartėti neįstengė ir „Perlo“ triuškinanti persvara nemažėjo.

Vilkaviškio komanda šioje akistatoje dominavo po krepšiu. Namų šeimininkai atkovojo net 57 kamuolius (22 iš jų puolime), kai varžovai tuo tarpu sugriebė 30 kamuolių.

„Perlui“ Rokas Stankevičius per 26 minutes pelnė 22 taškus (4/6 dvitaškiai, 4/5 tritaškiai, 2/3 baudų metimai), atkovojo 4 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus bei surinko 24 naudingumo balus.

„Steko“ ekipoje rezultatyviausias buvo veteranas Justas Sinica. Puolėjas mačą baigė su 11 taškų, 2 atkovotais kamuoliais ir 2 rezultatyviais perdavimais.

„Perlas“: Rokas Stankevičius 22 (4/6 dvit., 4/5 trit., 4 rez. perd.), Ajare Sanni 20 (8/11 dvit., 6 atk. kam.), Justin Tucker 11 (5/7 dvit.), Ignas Labutis (8 atk. kam., 4 rez. perd.) ir Armandas Bancevičius (1/5 trit.) po 7.

„Stekas“: Justas Sinica 11 (1/6 trit.), Paulius Semaška 10 (2/5 trit., 5 atk. kam., 6 rez. perd., 6 kld.), Mantas Šerkšnas 8, Karolis Brusokas (3/7 dvit., 5 atk. kam., 2 blok.) ir Aistis Pilauskas po 7.