Delininkaičio vedamas „Jurbarkas-Karys“ startavo pergale

2023-10-05 21:31
Nuotr.: NKL
Nuotr. NKL

Mindaugas Lukauskis debiutavo „7bet-NKL“, o Tomo Delininkaičio vedamas „Jurbarkas-Karys“ (1-0) pasiekė pirmą pergalę. Veteranų kupinas Jurbarko klubas savų žiūrovų akivaizdoje 81:80 (27:15, 14:21, 21:22, 19:22) įveikė Kauno raj. „Atleto“ (0-1) krepšininkus.

17
20
67%
4/6
4

41-erių Delininkaitis per 30 minučių pelnė 17 taškų (2/5 dvit., 4/6 trit., 1/2 baud.), atkovojo 5 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, 3 sykius išprovokavo pražangą ir 4 kartus pats pažeidė taisykles.

Nugalėtojų gretose be Delininkaičio rungtyniauja dar trys 40-ies ribą peržengę veteranai. 44-erių Lukauskis ir 40-ies Valdas Vasylius pridėjo po 8 taškus, 41-erių Vytautas Šarakauskas – 5 taškus.

Sužaidus tris minutes šeimininkai atsilikinėjo 4:5, tačiau tuomet surengė galingą spurtą 18:3 ir perėmė kontrolę į savo rankas (22:8). Antrajame kėlinyje svečiai iš Kauno atsakė atkarpa 15:4 ir deficitą ištirpdė iki 3 taškų (30:33). Į pertrauką komandos patraukė jurbarkiečiams pirmaujant 41:36.

Po pertraukos užvirė atkakli kova, tačiau lemiamo ketvirčio viduryje „Jurbarkas-Karys“ surengė dar vieną spurtą (12:5) ir likus kiek daugiau nei 3 min. po Lukauskio tritaškio įgijo apčiuopiamą persvarą – 77:68.

Nors „Atleto“ krepšininkai dar buvo priartėję, panaikinti deficito nebesugebėjo, o pirmąją pergalę klubo istorijoje džiaugėsi Jurbarko ekipa.

Pralaimėtojų komandoje išsiskyrė Gytis Sirutavičius. Puolėjas per 20 minučių surinko 22 taškus (2/3 dvit., 3/8 trit., 9/9 baud.), 3 atkovotus kamuolius, 3 rezultatyvius perdavimus, 3 perimtus kamuolius, ir 3 asmenines bei 6 išprovokuotas pražangas.

„Jurbarkas-Karys“: Tomas Delininkaitis 17 (4/6 trit., 5 atk. kam., 4 rez. perd.), Aidas Kavaliauskas 14 (4/6 dvit., 6/6 baud., 5 rez. perd., 3 per. kam.), Ignas Juškevičius 13 (3/7 dvit., 7/10 baud., 6 atk. kam., 8 kld.), Karolis Kokoška , Mindaugas Lukauskis (2/4 trit.) ir Valdas Vasylius (4/6 dvit.) po 8.

„Atletas“: Gytis Sirutavičius 22 (3/8 trit., 9/9 baud., 3 per. kam., 28 naud.), Gedeonas Dimoke 20 (6/10 dvit., 2/3 trit.), Martynas Zigmantavičius 16 (4/5 dvit., 2/7 trit., 5 kld.), Medas Kuprijanovas 7.