„Vytį-VDU“ įveikę mažeikiškiai pateko į pusfinalį

2023-04-04 20:17
Nuotr.: L. Šeputis
Nuotr. L. Šeputis

Mažeikių „M Basket“ prasibrovė į „7bet-NKL“ finalo ketvertą. Dariaus Dimavičiaus auklėtiniai ketvirtfinalio mače namie 87:73 (21:16, 21:22, 28:23, 17:12) nugalėjo „Vytį-VDU“ ir seriją iki trijų pergalių laimėjo 3-0.

22
34
5
7

Pusfinalyje mažeikiškiai susitiks su Marijampolės „Sūduva-Mantinga“, kuri ketvirtfinalyje įveikė Vilniaus „Rytą-2“.

Visą mačą pirmavęs Mažeikių klubas trečiojo kėlinio pradžioje spurtavo 6:0 ir įgijo dviženklę persvarą (50:40).

Nors ketvirtojo ketvirčio pradžioje svečiai po Ernesto Jonkaus baudų priartėjo per 6 taškus (64:70), tačiau per likusį laiką jiems arčiau priartėti nebepavyko.

Mažeikių komandai Karolis Guščikas per 31 minutę pelnė 22 taškus (10/14 dvit., 2/2 baud.), atkovojo 7 kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus bei surinko 34 naudingumo balus.

Jam geriausiai talkino 21-erių Jokūbas Rubinas, per 32 minutes surinkęs 19 taškų (5/6 dvit., 3/7 trit.), 2 atkovotus kamuolius, 5 rezultatyvius perdavimus, perimtą kamuolį, 2 klaidas bei 16 naudingumo balų.

Artūras Jomantas pridėjo 14 taškų (6/11 dvit., 2/4 baud.) ir 8 atkovotus kamuolius, o Šarūnas Valunta – 12 taškų (6/9 dvit.) ir 6 rezultatyvius perdavimus.

„Vyčio-VDU“ ekipos gretose išsiskyrė Augustinas Mikštas, kurio sąskaitoje per 28 minutes buvo 19 taškų (9/11 dvit., 0/5 trit., 1/2 baud.), 5 atkovoti kamuoliai bei 16 naudingumo balų.

Gabrielius Čelka per 28 minutes surinko 10 taškų (4/4 dvit., 0/1 trit., 2/2 baud.), 4 atkovotus kamuolius ir rezultatyvius perdavimus bei 16 naudingumo balų.

Mažeikių ekipos gretose Laurynas Andrijauskas, Petras Piekus, Deimantas Rubinas ir   Dimitris Žuravlovas nepakilo nuo suolo. Tuo metu svečių gretose aikštėje nepasirodė Domas Uosis ir Simonas Kriaučiūnas.

„M Basket“: Karolis Guščikas 22 (10/14 dvit., 7 atk. kam., 5 rez. perd., 5 blok., 34 naud.), Jokūbas Rubinas 19 (5/6 dvit., 3/7 trit., 5 rez. perd.), Artūras Jomantas 14 (6/11 dvit., 8 atk. kam.), Šarūnas Valunta 12 (6/9 dvit., 6 rez. perd.), Karolis Babušis 10 (2/4 trit.).

„Vytis-VDU“: Augustinas Mikštas 19 (9/11 dvit., 0/5 trit., 5 atk. kam.), Ernestas Jonkus 14 (2/8 dvit., 3/5 trit., 7 rez. perd., 7 kld.), Gabrielius Čelka 10 (4/4 dvit., 4 rez. perd.), Karolis Kokoška 9 (3/6 trit.), Titas Januševičius 8.