Pergalę pačiupęs „Delikatesas“ pralenkė turnyrinės lentelės kaimyną

2023-03-11 21:39
Nuotr.: G. Šiuparys
Nuotr. G. Šiuparys

Triumfavęs Joniškio „Delikatesas“ (17-21) iškovojo septynioliktą pergalę „7bet-NKL“ ir užėmė 10-ą vietą reguliariajame sezone. Žilvino Petraičio auklėtiniai savo aikštėje 86:77 (18:27, 25:23, 18:16, 25:11) įveikė Klaipėdos „Neptūną-Akvaservis“ (8-30).

26
29
62%
8/13
64%
7/11

Po šios pergalės „Delikateso“ krepšininkai pasigerino poziciją galutinėje reguliariojo sezono rikiuotėje, kurioje jie aplenkė Vilkaviškio „Perlą“ ir pastūmė jį į 11-ą poziciją.

Aštuntfinalyje iki trijų pergalių Joniškio ekipa susitiks su Kauno r. „Atletu“.

Dar prieš rungtynes buvo aišku, kad klaipėdiečiai nebeturi šansų žengti į kitą etapą.

Joniškio komandai Corey Boydas per 39 minutes pelnė 26 taškus (8/13 dvit., 1/4 trit., 7/11 baud.), atkovojo 7 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus bei surinko 29 naudingumo balus.

Darionas Rackley per 28 minutes pridėjo 6 rezultatyvius perdavimus ir 5 perimtus kamuolius, o be keitimų žaidęs Fernando Salsamendi – 16 taškų (6/8 dvit., 1/3 trit., 1/1 baud.), 9 atkovotus kamuolius ir 7 rezultatyvius perdavimus.

Klaipėdos ekipos gretose išsiskyrė Matas Repšys, kurio sąskaitoje per 36 minutes buvo 27 taškai (8/14 dvit., 2/5 trit., 5/6 baud.), 10 atkovotų kamuolių, rezultatyvus perdavimas bei 31 naudingumo balas.

„Delikatesas“: Corey Boydas 26 (8/13 dvit., 7/11 baud., 7 atk. kam., 29 naud.), Fernando Salsamendi 16 (6/8 dvit., 9 atk. kam., 7 rez. perd., 26 naud.), Ugnius Mineikis (2/5 trit.) ir Vilius Akučka (4/6 trit.) po 12, Vilius Valuntonis 10 (2/4 trit.).

„Neptūnas-Akvaservis“: Matas Repšys 27 (8/14 dvit., 2/5 trit., 5/6 baud., 10 atk. kam., 31 naud.), Aringas Brazauskas 13 (8 atk. kam.), Kristupas Keinys 11 (1/6 trit.), Gediminas Leščiauskas 9 (1/7 trit., 4 kld.), Kristupas Leščiauskas 8 (2/4 trit., 5 rez. perd.).