Marijampoliečiai pratęsė „Atleto“ nesėkmių ruožą

2023-03-02 20:08
Nuotr.: Vytautas Kuralavičius
Nuotr. Vytautas Kuralavičius

Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ (29-6) pasiekė dar vieną triuškinančią pergalę „7bet-NKL“. Tomo Gaidamavičiaus auklėtiniai išvykoje 75:53 (13:10, 19:22, 27:10, 16:11) pranoko Kauno r. „Atletą“ (14-22) ir laimėjo antrą sykį iš eilės.

13
18
40%
2/5
2

Kauno r. komandai tai buvo ketvirtoji nesėkmė iš eilės.

„Atletui“ negalėjo padėti vienerių rungtynių diskvalifikacijos sulaukęs Egidijus Dimša. Taip pat nežaidė ir Medas Kuprijanovas.

Po pirmosios rungtynių pusės rezultatas buvo lygus – 32:32, tačiau Marijampolės ekipa trečiąjį ketvirtį laimėjo 27:10 ir smarkiai išsiveržė į priekį (59:42).

Per likusį ketvirtį šeimininkai stebuklo nebesukūrė ir turėjo pripažinti marijampoliečių pranašumą.

Marijampolės ekipos gretose išsiskyrė Marijus Užupis, kurio sąskaitoje per 27 minutes buvo 13 taškų (3/5 dvit., 2/5 trit., 1/2 baud.), 8 atkovoti kamuoliai, rezultatyvus perdavimas bei 18 naudingumo balų.

Kauno r. komandai Gytis Sirutavičius per 29 minutes pelnė 8 taškus (0/2 dvit., 1/2 trit., 5/5 baud.), atkovojo 2 kamuolius bei surinko 10 naudingumo balų.

Nesėkmingai mačas susiklostė Tomui Balčiūnui, kuris per 25 minutes pataikė vos 1 iš 14 metimų. Jis įmetė 1 iš 7 dvitaškių, prametė visus 7 tritaškius, bet pelnė 6 taškus, nes sumetė 4 iš 6 baudų metimų.

„Atleto“ komanda pataikė 5 iš 29 tritaškių (17 proc.), tuo metu marijampoliečiai įmetė 5 iš 28 tolimų metimų (18 proc.).

„Atletas“: Edas Valenta 12 (5/8 dvit., 5 atk. kam.), Gytis Sirutavičius (5/5 baud.) ir Deividas Sabeckis (4 rez. perd., 4 kld.) po 8.

„Sūduva-Mantinga“: Marijus Užupis 13 (2/5 trit., 8 atk. kam.), Tautvydas Kliučinykas 12 (4/4 dvit.), Aurelijus Pukelis (4/4 dvit., 5 atk. kam., 4 kld.), Evaldas Džiaugys (8 atk. kam.) ir Aidas Kavaliauskas (3/7 dvit., 5 atk. kam., 4 rez. perd.) po 8, Viktors Iljins 7 (9 atk. kam., 3 blok.).