„Perlas“ nepaliko vilčių klaipėdiečiams

2023-03-02 19:53
Nuotr.: M. Baranauskas
Nuotr. M. Baranauskas

Sėkmingą atkarpą „7bet-NKL“ pratęsė Vilkaviškio „Perlas“ (15-20). Šarūno Zablockio auklėtiniai namie 95:71 (33:22, 25:15, 23:16, 14:18) nugalėjo Klaipėdos „Neptūną-Akvaservis“ (7-28).

13
26
100%
4/4
9

„Perlas“ iškovojo penktąją pergalę per pastarąsias šešerias rungtynes.

Tuo metu sunkų sezoną išgyvenantys klaipėdiečiai nebeturi šansų pakilti iš paskutiniosios turnyrinės lentelės vietos.

Spurtu 11:0 rungtynes pradėjusi Vilkaviškio ekipa į ilgąją pertrauką išsinešė 21 taško persvarą (58:37), o po ilgosios pertraukos jos pranašumas išaugo iki rekordinių 34 taškų (78:44).

Vilkaviškio komandai Klaidas Metrikis per 28 minutes pelnė 13 taškų (3/3 dvit., 1/5 trit., 4/4 baud.), atkovojo 9 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus bei surinko 26 naudingumo balus.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausias buvo Mantvydas Žukauskas, per 27 minutes pelnęs 19 taškų (2/3 dvit., 5/7 trit.). Jis taip pat atliko 4 rezultatyvius perdavimus bei surinko 23 naudingumo balus.

Klaipėdos ekipos gretose išsiskyrė Jonas Paukštė, kurio sąskaitoje per 12 minučių buvo 11 taškų (3/4 dvit., 5/6 baud.), 3 atkovoti kamuoliai, 4 rezultatyvūs perdavimai bei 22 naudingumo balai.

„Neptūnas–Akvaservis“ savo sudėtyje neturėjo Oskaro Pleikio, tuo metu „Perlas“ šiose rungtynėse vertėsi be Modesto Žaunieriūno, kuris dėl kelio raiščių traumos iš rikiuotės iškrito iki sezono pabaigos.

„Perlas“: Mantvydas Žukauskas 19 (5/7 trit., 4 rez. perd., 3 per. kam.), Rokas Stankevičius (5/5 dvit., 7 atk. kam.), Klaidas Metrikis (1/5 trit., 9 atk. kam., 26 naud.) ir Amandas Urkis (3/7 dvit., 2/5 trit., 6 atk. kam.) po 13, Eduards Hazners 12 (3/5 trit.), Augustine'as Ene (2/6 trit.) ir Ernestas Naruševičius (4/6 dvit.) po 9.

„Neptūnas-Akvaservis“: Adomas Sidarevičius 13 (5/9 dvit., 1/6 trit., 4 rez. perd.), Jonas Paukštė 11 (5/6 baud., 4 rez. perd., 3 blok.), Matas Repšys 10 (7 atk. kam.), Gediminas Leščiauskas 9 (7 atk. kam., 6 kld.), Kristupas Keinys 8 (4/6 dvit., 7 atk. kam., 3 blok.).