R. Jakšto baudos metimas dramatiškai parklupdė „Sūduvą-Mantingą“

2023-02-18 23:35
Nuotr.: L. Šeputis
Nuotr. L. Šeputis

„7bet-NKL“ savaitės rungtynėse susitiko dvi lyderiaujančios komandos. „Telšiai“ (25-8) savo aikštėje 75:74 (22:17, 21:17, 19:25, 13:15) paskutinėmis sekundėmis palaužė Marijampolės „Sūduvą-Mantingą“ (27-6).

26
23
41%
7/17
82%
9/11

Ketvirtadienio tarpusavio mače 80:67 pergalę šventė marijampoliečiai.

Po šios pergalės telšiškiai nuo pirmoje vietoje žengiančios Marijampolės ekipos atsilieka dviem laimėjimais.

Likus 3 minutėms iki rungtynių pabaigos Žygimantas Šimonis išlygino rezultatą – 71:71, o kitoje aikštės pusėje Rolandas Jakštas pataikė vieną iš dviejų baudų.

Tada komandos apsimainė nerezultatyviomis atakomis, bet galiausiai dvitaškiu telšiškių persvarą padidino Deividas Rasys (74:71). Vis tik tiksint paskutinėms 18 sekundžių Aidas Kavaliauskas ir vėl lygino rezultatą – 74:74, tačiau lemiamoje atakoje pražangą išprovokavęs R. Jakštas baudos metimu „Telšiams“ išplėšė dramatišką pergalę.

Mačo herojumi tapęs R.Jakštas per 31 minutę pelnė 26 taškus (7/17 dvit., 1/1 trit., 9/11 baud.), atkovojo 6 kamuolius bei surinko 23 naudingumo balus.

Marijampolės ekipos gretose išsiskyrė Aurelijus Pukelis, kurio sąskaitoje per 30 minučių buvo 11 taškų (3/6 dvit., 1/1 trit., 2/2 baud.), 6 atkovoti kamuoliai, 3 rezultatyvūs perdavimai bei 15 naudingumo balų.

Rezultatyviausiai marijampoliečių gretose žaidė Paulius Beliavičius, per 21 minutę pelnęs 19 taškų (2/3 dvit., 4/9 trit., 3/3 baud.).

„Telšiai“: Rolandas Jakštas 26 (7/17 dvit., 9/11 baud., 6 atk. kam., 5 kld.), Ignas Razutis 14 (4/7 dvit., 2/5 trit., 6 rez. perd., 3 per. kam.), Deividas Rasys (4/6 dvit., 8 atk. kam.) ir Mindaugas Norkus (4/7 dvit., 8 atk. kam.) po 10, Tomas Rimša 9.

„Sūduva-Mantinga“: Paulius Beliavičius 19 (4/9 trit.), Aurelijus Pukelis 11 (6 atk. kam., 3 per. kam.), Marijus Užupis 10 (1/6 trit.), Justas Nausėdas 9, Evaldas Džiaugys 8.