Lyderių akistatoje – užtikrinta „Sūduvos-Mantingos“ pergalė prieš telšiškius

2023-02-16 19:55
Nuotr.: Vytautas Kuralavičius
Nuotr. Vytautas Kuralavičius

„7bet-NKL“ lyderių akistatoje pergalę iškovojo Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ (27-5). Tomo Gaidamavičiaus auklėtiniai namie 80:67 (24:11, 23:19, 17:20, 16:17) įveikė „Telšius“ (24-8).

14
23
6
89%
8/9

Po šio triumfo pirmoje vietoje žengiantys marijampoliečiai trijomis pergalėmis atsiplėšė nuo antroje vietoje įsitaisiusios Telšių komandos.

Marijampolės komanda pirmajame kėlinyje įgijo dviženklę persvarą (24:11), kurią iki ilgosios pertraukos padidino iki 17 taškų (47:30).

Po ilgosios pertraukos vaizdas aikštėje nesikeitė – marijampoliečiai ir toliau dominavo. Prieš pat rungtynių pabaiga svečiams iš Telšių šiek tiek pavyko apmažinti deficitą, tačiau vis tiek užtikrintą pergalę šventė šeimininkai.

Marijampolės komandai Tautvydas Kliučinykas per 19 minučių pelnė 14 taškų (3/3 dvit., 0/1 trit., 8/9 baud.), atkovojo kamuolį, atliko 6 rezultatyvius perdavimus bei surinko 23 naudingumo balus.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausias buvo Aurelijus Pukelis, per 23 minutes pelnęs 21 tašką (4/9 dvit., 3/3 trit.). Jis taip pat atkovojo 6 kamuolius bei surinko 18 naudingumo balų.

Telšių ekipos gretose išsiskyrė Rolandas Jakštas, kurio sąskaitoje per 25 minutes buvo 17 taškų (6/17 dvit., 0/2 trit., 5/6 baud.), 7 atkovoti kamuoliai, 2 rezultatyvūs perdavimai bei 11 naudingumo balų.

Telšiškiai artėjantį šeštadienį namuose turės progą pasiekti revanšą prieš marijampoliečius „7bet-NKL“ savaitės rungtynėse. Mačo pradžia – 19.30 val.

„Sūduva-Mantinga“: Aurelijus Pukelis 21 (4/9 dvit., 3/3 trit., 6 atk. kam.), Tautvydas Kliučinykas (8/9 baud., 6 rez. perd.) ir Aidas Kavaliauskas (5/6 baud., 4 rez. perd.) po 14, Paulius Beliavičius 9 (3/7 trit.), Justas Nausėdas 8 (3 per. kam.).

„Telšiai“: Rolandas Jakštas 17 (6/17 dvit., 5/6 baud., 7 atk. kam., 4 kld.), Seanas Fasoyiro 11 (4/9 dvit.), Mindaugas Norkus 9 (4/6 dvit.), Ovidijus Kaminskis 8 (5 atk. kam.), Ernestas Bružas ir Tomas Rimša po 7.