Latvio blokas dramatiškoje kovoje išgelbėjo marijampoliečius prieš „Steką“

2023-01-07 18:08
Nuotr.: Lukas Šeputis
Nuotr. Lukas Šeputis

Aurelijus Pukelis pelnė 27 taškus ir jo vedama Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ (19-3) iškovojo dramatišką pergalę „7bet-NKL“ čempionate.

27
35
100%
6/6
8

Tomo Gaidamavičiaus auklėtiniai savo aikštėje 72:70 (23:22, 13:12, 16:16, 20:20) palaužė Vilniaus „Steką“ (9-15) ir iškovojo aštuntąją pergalę paeiliui.

Vilniečiams tai buvo šeštasis pralaimėjimas iš eilės.

Marijampolės komandai A. Pukelis per 28 minutes pelnė 27 taškus (9/11 dvit., 1/2 trit., 6/6 baud.), atkovojo 8 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą bei surinko 35 naudingumo balus.

Likus 2 minutėms iki rungtynių pabaigos Paulius Semaška sumetė baudas, tačiau kitoje aikštės pusėje Tautvydas Kliučinykas atsakė tuo pačiu ir marijampoliečiai vėl turėjo trapią 4 taškų persvarą (69:65).

Tiksint paskutinėms 32 sekundėms Tadas Rinkūnas tritaškiu kirpo atsilikimą iki vieno taško, o Marijus Užupis pataikė vieną iš dviejų baudų metimų (70:68). Tada Justas Sinica prie baudų metimo linijos galėjo išlyginti rezultatą, bet pataikė tik vieną baudą, o Aidas Kavaliauskas padidino atotrūkį (72:69).

Likus 6 sekundėms T. Rinkūnas pataikė pirmąją baudą ir prametė antrąją, bet kamuolį atkovojęs A. Kavaliauskas užmynė užribio liniją. Paskutinėje atakoje J. Sinica metė iš po krepšio, bet jo metimą blokavo Viktors Iljins ir galop marijampoliečiai triumfavo.

Vilniaus ekipos gretose išsiskyrė Karolis Brusokas, kurio sąskaitoje per 21 minutę buvo 23 taškai (11/12 dvit., 1/2 baud.), 6 atkovoti kamuoliai, 1 rezultatyvus perdavimas bei 28 naudingumo balai.

„Sūduva-Mantinga“: Aurelijus Pukelis 27 (9/11 dvit., 6/6 baud., 8 atk. kam., 35 naud.), Aidas Kavaliauskas 18 (4/5 dvit., 2/4 trit., 5 atk. kam., 3 per. kam.), Tautvydas Kliučinykas 14 (3/9 dvit., 2/8 trit., 7 atk. kam., 4 rez. perd.).

„Stekas“: Karolis Brusokas 23 (11/12 dvit., 6 atk. kam., 28 naud.), Tadas Rinkūnas 14 (3/7 trit., 4 rez. perd.), Justas Sinica 8 (5 atk. kam.).