„Vytis-VDU“ sugrįžo į pergalių kelią įveikdamas „Delikatesą“

2022-12-20 20:13
Nuotr.: L. Šeputis
Nuotr. L. Šeputis

Pergalę po dviejų pralaimėjimų „7bet-NKL“ čempionate iškovojo „Vytis-VDU“ (13-7), kuris namie 85:73 (16:16, 31:20, 23:18, 15:19) įveikė Joniškio „Delikateso“ (9-13) krepšininkus.

14
22
3
10

Rungtynes šeimininkai perlaužė antrajame kėlinyje, kuomet spurtavo 31:20 ir į pertrauką išsinešė dviženklį pranašumą (47:36).

Antroje mačo pusėje persvara tik augo, o po Simono Kriaučiūno baudų metimų trečiojo kėlinio pabaigoje pasiekė 21 tašką (68:47). Likęs laikas tapo formalumu.

„Vyčio-VDU“ komandai Karolis Kokoška per 26 minutes pelnė 14 taškų (4/6 dvit., 2/6 trit.), atkovojo 10 kamuolių, atliko 2 rezultatyvius perdavimus bei surinko 22 naudingumo balus.

Joniškio ekipos gretose išsiskyrė Fernando Salsamendi, kurio sąskaitoje per 26 minutes buvo 18 taškų (8/10 dvit., 0/2 trit., 2/3 baud.), 11 atkovotų kamuolių, 1 rezultatyvus perdavimas bei 29 naudingumo balai.

„Vytis-VDU“: Karolis Kokoška 14 (4/6 dvit., 2/6 trit., 10 atk. kam., 3 per. kam.), Augustinas Mikštas 13 (4/6 dvit., 6 atk. kam.), Titas Januševičius (3/9 trit., 6 rez. perd.) ir Erikas Jermolajevas (5/6 dvit.) po 12, Ernestas Jonkus 9 (3/10 trit.).

„Delikatesas“: Fernando Salsamendi 18 (8/10 dvit., 11 atk. kam., 29 naud.), Corey Boydas (7/13 dvit., 9 atk. kam., 4 kld.) ir Povilas Gaidys (4/7 dvit., 2/4 trit., 12 atk. kam., 6 kld.) po 15, Darionas Rackley 11 (2/7 trit., 6 atk. kam., 5 rez. perd.).