Klaipėdoje – P. Gaidžio 50 naudingumo balų ir „Delikateso“ triumfas per pratęsimą

2022-12-17 18:57
Nuotr.: G. Šiuparys
Nuotr. G. Šiuparys

Įspūdingą pasirodymą surengęs Povilas Gaidys surinko pusšimtį naudingumo balų ir jo vedamas Joniškio „Delikatesas“ (9-12) iškovojo devintąją pergalę „7bet-NKL“ pirmenybėse.

36
50
77%
10/13
12

Žilvino Petraičio auklėtiniai klubas išvykoje 87:83 (21:20, 19:29, 17:17, 18:9) įveikė Klaipėdos „Neptūną-Akvaservis“ (3-17).

Joniškio ekipos gretose išsiskyrė P. Gaidys, kurio sąskaitoje per 43 minutes buvo 36 taškai (10/13 dvit., 4/5 trit., 4/5 baud.), 12 atkovotų kamuolių, 3 rezultatyvūs perdavimai bei 50 naudingumo balų.

Trečiajame ketvirtyje klaipėdiečiai turėjo 15 taškų persvarą (63:48), tačiau spurtavęs „Delikatesas“ likus 5 minutėms iki ketvirtojo kėlinio pabaigos išlygino rezultatą – 68:68.

Tiksint paskutinėms 50 sekundžių ketvirtajame kėlinyje Rytis Šakaitis išvedė šeimininkus į priekį, tačiau likus 2 sekundėms Fernando Salsamendi išplėšė pratęsimą – 75:75.

Likus 39 sekundėms iki pratęsimo pabaigos rezultatas vis dar buvo lygus – 83:83, bet tada P. Gaidys pataikė dvitaškį, R. Šakaitis prametė tolimą metimą ir klaipėdiečiai buvo priversti prasižengti.

Galop Darionas Rackley baudų metimais įtvirtino „Delikateso“ triumfą.

Klaipėdos komandai Jonas Paukštė per 16 minučių pelnė 10 taškų (4/4 dvit., 2/2 baud.), atkovojo 5 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą bei surinko 21 naudingumo balą.

„Neptūnas-Akvaservis“: Rytis Šakaitis 18 (4/11 dvit., 3/10 trit., 5 atk. kam., 7 rez. perd.), Kristupas Keinys 17 (4/9 dvit., 3/8 trit., 9 atk. kam.), Gabrielius Mažeika 15 (4/6 trit., 7 atk. kam.), Jonas Paukštė (4/4 dvit., 5 atk. kam., 3 blok.) ir Kristupas Leščiauskas (2/4 trit.) po 10, Arnas Knystautas 9 (3/7 trit.).

„Delikatesas“: Povilas Gaidys 36 (10/13 dvit., 4/5 trit., 12 atk. kam., 50 naud.), Šarūnas Kulevičius 18 (4/7 trit., 9 atk. kam., 7 rez. perd., 26 naud.), Corey Boydas 16 (3/7 dvit., 2/4 trit.), Darionas Rackley 8 (0/6 trit., 5 rez. perd., 5 per. kam.), Vilius Valuntonis 7.