Nesėkmių ruožą nutraukę klaipėdiečiai pranoko „Šilutę“

2022-12-08 19:49
Nuotr.: T.Matijoška
Nuotr. T.Matijoška

Oskaras Pleikys surinko dvigubą dublį ir jo vedamas Klaipėdos „Neptūnas-Akvaservis“ (3-16) iškovojo trečiąją pergalę „7bet-NKL“ pirmenybėse.

22
31
5
2

Klaipėdos klubas išvykoje 77:63 (23:16, 26:16, 10:18, 18:13) įveikė „Šilutę“ (9-9) ir nutraukė keturių pralaimėjimų seriją.

Klaipėdos ekipos gretose išsiskyrė O. Pleikys, kurio sąskaitoje per 32 minutes buvo 22 taškai (7/14 dvit., 2/3 trit., 2/2 baud.), 16 atkovotų kamuolių, 5 rezultatyvūs perdavimai bei 31 naudingumo balas.

Antrajame kėlinyje klaipėdiečiai susikrovė 19 taškų persvarą (47:28), tačiau po ilgosios pertraukos spurtavusi „Šilutė“ kirpo atsilikimą iki vienženklio (50:59).

Vis tik svečiai iš Klaipėdos lemiamo ketvirčio pradžioje atstatė dviženklį pranašumą (63:50), kurį išlaikė iki mačo pabaigos.

Šilutės komandai Jalenas Warrenas per 32 minutes pelnė 23 taškus (7/11 dvit., 2/5 trit., 3/8 baud.), atkovojo 2 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus bei surinko 19 naudingumo balų.

„Šilutė“: Jalenas Warrenas 23 (7/11 dvit., 2/5 trit., 3/8 baud.), Yevhenas Balabanas 9 (2/3 trit., 5 atk. kam., 2 blok.), Julius Liesis ir Joshua Alexanderis (3/10 dvit., 6 atk. kam.) po 7.

„Neptūnas-Akvaservis“: Oskaras Pleikys 22 (7/14 dvit., 2/3 trit., 16 atk. kam., 5 rez. perd., 4 kld., 31 naud.), Gediminas Leščiauskas 15 (5/6 dvit., 7 atk. kam., 5 kld.), Rytis Šakaitis 13 (4/5 trit.), Matas Repšys 7 (5 atk. kam.).