M. Krivo dvigubas dublis atnešė „Žalgiriui-2“ pergalę Vilkaviškyje

2022-12-03 18:22
Nuotr.: G. Šiuparys
Nuotr. G. Šiuparys

Motiejus Krivas surinko dvigubą dublį ir jo vedamas Kauno „Žalgiris-2“ (16-1) iškovojo šešioliktąją pergalę „7bet-NKL“ pirmenybėse.

17
24
63%
5/8
11

Vytauto Pliaugos auklėtiniai išvykoje 88:67 (24:15, 20:24, 25:4, 19:24) įveikė Vilkaviškio „Perlo“ (7-10) krepšininkus.

Nuo pat rungtynių pradžios vadeles perėmę žalgiriečiai įgijo dviženklę persvarą (10:0), tačiau į ilgąją pertrauką išsinešė tik 5 taškų pranašumą (44:39).

Po pertraukos ant parketo sugrįžę kauniečiai įjungė aukštesnę pavarą ir ketvirtį laimėjo 25:4 bei susikrovė rekordinį 26 taškų pranašumą (69:43), kurio jiems pakako iškovoti pergalei Vilkaviškyje.

Kauno ekipos gretose išsiskyrė M. Krivas, kurio sąskaitoje per 17 minučių buvo 17 taškų (6/9 dvit., 5/8 baud.), 11 atkovotų kamuolių, perimtas kamuolys, blokas, 3 klaidos bei 24 naudingumo balai.

Vilkaviškio komandai Aidas Kavaliauskas per 27 minutes pelnė 11 taškų (4/5 dvit., 0/3 trit., 3/4 baud.), atkovojo kamuolį, atliko 7 rezultatyvius perdavimus, perėmė 3 kamuolius, triskart suklydo bei surinko 15 naudingumo balų.

„Perlas“: Moussa Mayaki 14 (5/13 dvit., 6 atk. kam.), Rokas Stankevičius 12 (4/5 dvit., 6 atk. kam., 3 blok.), Aidas Kavaliauskas 11 (4/5 dvit., 7 rez. perd., 3 per. kam.).

„Žalgiris-2“: Motiejus Krivas 17 (6/9 dvit., 5/8 baud., 11 atk. kam.), Liutauras Lelevičius ir Dovydas Butka (3/6 trit.) po 13, Kajus Kublickas (3/8 dvit., 6 rez. perd.) ir Matas Vokietaitis (4/5 dvit., 8 atk. kam.) po 9, Gytis Nemeikša (7 atk. kam.) ir Dominykas Butka (4/6 dvit., 4 kld.) po 8.