Pajūrio derbyje – M. Mažeikos 30 taškų šou ir Kretingos ekipos triumfas

2022-12-01 20:05
Nuotr.: Matas Baranauskas
Nuotr. Matas Baranauskas

Pajūrio derbyje Martynas Mažeika pelnė 30 taškų ir jo vedamas „Kretingos-VR Servisas“ (6-9) klubas iškovojo šeštąją pergalę „7bet-NKL“ pirmenybėse.

30
40
73%
8/11
7

Kretingos klubas išvykoje 81:67 (21:18, 20:19, 19:24, 21:6) įveikė Klaipėdos „Neptūno-Akvaservis“ (2-15) krepšininkus ir nutraukė šešių nesėkmių seriją.

Kretingos ekipos gretose išsiskyrė M. Mažeika, kurio sąskaitoje per 30 minučių buvo 30 taškų (8/11 dvit., 2/4 trit., 8/9 baud.), 7 atkovoti kamuoliai, 7 rezultatyvūs perdavimai, 2 perimti kamuoliai, 2 klaidos bei 40 naudingumo balų.

Iki ketvirtojo kėlinio pradžios nė vienai iš komandų nepavyko susikrauti apčiuopiamo pranašumo, tačiau viskas pasikeitė per lemiamą kėlinį. Edgaras Danys likus kiek daugiau nei devynioms minutėms iki mačo pabaigos ne tik persvėrė rezultatą kretingiškių naudai (62:61), tačiau ir inicijavo galingą spurtą 21:0, kuris suteikė svečiams iš Kretingos rekordinę 20 taškų persvarą (81:61).

Per likusias 2 minutes klaipėdiečiams nebepavyko sugrįžti į rungtynes.

Klaipėdos komandai Rytis Šakaitis per 26 minutes pelnė 16 taškų (2/7 dvit., 3/4 trit., 3/3 baud.), atkovojo 4 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, perėmė kamuolį, dukart suklydo bei surinko 21 naudingumo balą.

„Neptūnas-Akvaservis“: Rytis Šakaitis 16 (2/7 dvit., 3/4 trit.), Gabrielius Mažeika 10 (5/10 dvit., 6 atk. kam., 4 rez. perd.), Arnas Knystautas (2/4 trit., 4 rez. perd.) ir Gediminas Leščiauskas (1/5 trit.) po 8.

„Kretinga-VR Servisas“: Martynas Mažeika 30 (8/11 dvit., 2/4 trit., 8/9 baud., 7 atk. kam., 7 rez. perd., 6 kld., 40 naud.), Raidas Nacius (2/6 trit.) ir Rytis Zabita (5/6 dvit., 7 atk. kam.) po 12, Valerijus Anisimovas 8 (4/5 dvit.), Maksimas Lutsenko 7.