Ketvirtajame kėlinyje spurtavę „M Basket“ palaužė „Šilutę“

2022-11-26 18:05

Septintąją pergalę „7bet-NKL“ iškovojo Mažeikių „M Basket“ ekipa (7-8), namie 72:61 (19:19, 12:19, 22:14, 19:9) nugalėjusi „Šilutę“ (8-7). Tai buvo antroji mažeikiškių pergalė iš eilės ir ketvirtoji per pastarąsias 5 rungtynes.

12
23
83%
5/6
3

Po trijų kėlinių komandas skyrė vos 1 taškas. Minimalia persvara pirmavo šeimininkai (53:52).

Ketvirtąjį ketvirtį Dariaus Dimavičiaus auklėtiniai pradėjo spurtu 12:2 ir įgijo dviženklę persvarą – 65:54.

„M Basket“ nebeleido varžovams priartėti ir pranašumą išsaugojo iki pat rungtynių galo bei šventė dar vieną pergalę.

Mažeikių komandai Artūras Jomantas per 20 minučių pelnė 12 taškų (2/2 dvit., 1/2 trit., 5/6 baud.), atkovojo 6 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus bei surinko 23 naudingumo balus.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausias buvo Karolis Guščikas, per 21 minutę pelnęs 16 taškų (6/8 dvit., 0/1 trit.). Jis taip pat atkovojo 6 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus bei surinko 17 naudingumo balų.

Šilutės ekipos gretose išsiskyrė Joshua Alexanderis, kurio sąskaitoje per 30 minučių buvo 15 taškų (7/12 dvit., 1/3 baud.), 9 atkovoti kamuoliai, 1 rezultatyvus perdavimas bei 18 naudingumo balų.

Po šios pergalės Mažeikių klubas turnyrinėje lentelėje rikiuojasi penktas, Šilutės ekipa – šešta.

„M Basket“: Karolis Guščikas 16 (6/8 dvit., 6 atk. kam., 5 kld.), Artūras Jomantas 12 (5/6 baud., 6 atk. kam.), Karolis Babušis 11 (3/8 trit., 5 rez. perd.), Edi Sinadinovičius 9 (3/5 trit.).

„Šilutė“: Joshua Alexanderis 15 (7/12 dvit., 9 atk. kam.), Linas Lekavičius 13 (4/11 dvit., 5 atk. kam., 5 rez. perd.), Jalenas Warrenas 11 (1/5 trit., 6/8 baud., 5 atk. kam., 5 rez. perd., 5 kld.), Julius Liesis 9 (2/5 trit., 8 atk. kam., 3 per. kam.).