Telšiškiai pasiekė saldų revanšą prieš „Vyčio-VDU“ ekipą

2022-11-19 17:57
Nuotr.: L. Šeputis
Nuotr. L. Šeputis

Dvyliktą pergalę iškovoję „Telšiai“ (12-2) „7bet-NKL“ pirmenybėse pasiekė revanšą. Ryčio Vaišvilos auklėtiniai namie 74:69 (19:19, 19:13, 22:14, 14:23) nugalėjo „Vyčio-VDU“ (6-2) ekipą, kuriai pralaimėjo dar praėjusį ketvirtadienį.

15
22
7
3

Antrajame kėlinyje Augustinas Mikštas išvedė „Vyčio-VDU“ komandą į priekį (32:31), tačiau kitoje aikštės pusėje Laurynas Kaveckis tritaškiu inicijavo spurtą 7:0, kuris telšiškiams prieš pat ilgąją pertrauką suteikė 6 taškų pranašumą (38:38).

Po ilgosios pertraukos šeimininkai dar labiau atitrūko ir susikrovė 21 taško pranašumą (57:36), bet į tai „Vyčio-VDU“ krepšininkai atsakė atkarpa 10:0.

Likus žaisti mažiau nei 2 minutėms iki mačo pabaigos Titas Januševičius mažino svečių atsilikimą iki 5 taškų (67:72), Mindaugas Norkus netrukus pateikė atsakymą, o T. Januševičius prametė baudų metimus ir galop „Telšiai“ triumfavo.

Telšių komandai Ignas Razutis per 27 minutes pelnė 15 taškų (5/8 dvit., 1/3 trit., 2/2 baud.), atkovojo 5 kamuolius, atliko 7 rezultatyvius perdavimus, perėmė 3 kamuolius, padarė 4 klaidas bei surinko 22 naudingumo balus.

Šakių ekipos gretose išsiskyrė Gabrielius Čelka, kurio sąskaitoje per 21 minutę buvo 8 taškai (4/5 dvit., 0/1 trit.), 7 atkovoti kamuoliai, 4 rezultatyvūs perdavimai, 2 perimti kamuoliai, klaida bei 14 naudingumo balų.

„Telšiai“: Ignas Razutis 15 (5/8 dvit., 5 atk. kam., 7 rez. perd., 3 per. kam., 4 kld.), Ovidijus Kaminskis 13 (3/8 dvit., 7/10 baud., 5 atk. kam.), Laurynas Mikalauskas 12 (5/7 dvit., 5 atk. kam.), Laurynas Kaveckis (2/4 trit.) ir Tomas Rimša (2/2 trit.) po 10.

„Vytis-VDU“: Titas Januševičius 13 (1/5 trit., 6/9 baud.), Augustinas Mikštas 12 (4/9 dvit., 6 atk. kam.), Ernestas Jonkus (2/6 trit.) ir Gabrielius Čelka (4/5 dvit., 7 atk. kam., 4 rez. perd.) po 8, Erikas Jermolajevas 7.