J. Warreno metimas paskutinių sekundžių trileryje išplėšė „Šilutei“ pergalę

2022-11-12 21:55
Nuotr.: T. Matijoška
Nuotr. T. Matijoška

„7bet-NKL“ savaitės rungtynėse „Šilutė“ (6-5) vos per plauką išnešė sveiką kailį.

12
18
7
3

Simono Serapino auklėtiniai namie 78:76 (16:13, 18:16, 26:26, 18:21) paskutinių sekundžių trileryje paguldė Kauno r. „Atletą“ (3-9).

Trečiajame kėlinyje pirmą kartą dviženklę persvarą įgiję šeimininkai perėmė rungtynių kontrolę (48:37), bet atkakliai kovojęs „Atletas“ likus puspenktos minutės iki rungtynių pabaigos po Tautvydo Baltrušaičio tritaškio išlygino rezultatą (70:70).

Netrukus Joshua Alexanderis įmetė keturis baudų metimus iš eilės ir išvedė „Šilutę“ į priekį, tačiau Gytis Sirutavičius greitai atsakė tritaškiu (73:74). Tada J. Alexander dar kartą išprovokavo pražangą ir realizavo baudų metimus, o Tautvydas Baltrušaitis likus minutei tolimu metimu lygino rezultatą (76:76).

Tiksint paskutinėms 5 sekundėms lyderio vaidmens ėmėsi J. Warrenas, pataikęs dviejų taškų vertės metimą ir išplėšęs šeimininkams pergalę.

J. Warreno metimas:

Nugalėtojų gretose rezultatyviausias buvo J. Warrenas, per 40 minučių pelnęs 15 taškų (5/10 dvit., 1/4 trit.). Jis taip pat atkovojo kamuolį, atliko 6 rezultatyvius perdavimus, triskart suklydo bei surinko 9 naudingumo balus.

Šilutės komandai Deividas Anužis per 30 minučių pelnė 12 taškų (4/5 dvit., 1/3 trit., 1/1 baud.), atkovojo 7 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, perėmė kamuolį, sykį suklydo bei surinko 18 naudingumo balų.

Kauno r. ekipos gretose išsiskyrė Karolis Babkauskas, kurio sąskaitoje per 36 minutes buvo 18 taškų (2/3 dvit., 3/7 trit., 5/6 baud.), atkovotas kamuolys, 5 rezultatyvūs perdavimai, 3 perimti kamuoliai, 3 klaidos bei 20 naudingumo balų.

„Šilutė“: Jalenas Warrenas 15 (5/10 dvit., 6 rez. perd.), Eduardas Targonskis 13 (4/6 dvit.), Deividas Anužis (4/5 dvit., 7 atk. kam.) ir Joshua Alexanderis (8/8 baud.) po 12, Edgaras Preibys 10 (3/4 trit.), Linas Lekavičius 9 (4/6 dvit., 4 rez. perd.).

„Atletas“: Karolis Babkauskas 18 (3/7 trit., 5/6 baud., 5 rez. perd., 3 per. kam.), Modestas Žaunieriūnas 14 (4/9 trit.), Tautvydas Baltrušaitis 11 (2/2 trit.), Medas Kuprijanovas (4/4 dvit., 8 atk. kam., 3 per. kam.), Egidijus Dimša ir Tomas Balčiūnas (4/10 dvit., 8 atk. kam.) po 8.