„Atletas“ pratęsė „Delikateso“ pralaimėjimų seriją

2022-11-10 20:00
Nuotr.: Atletas
Nuotr. Atletas

Joniškio „Delikatesas“ (2-8) toliau neišbrenda iš nesėkmių ruožo. „7bet-NKL“ pirmenybėse Joniškio klubas išvykoje 75:88 (19:27, 20:20, 12:16, 24:25) turėjo pripažinti Kauno r. „Atleto“ (3-8) pranašumą ir suklupo 5 kartą iš eilės.

16
22
6
100%
4/4

Sėkmingiau pirmojo kėlinio pabaigą sužaidę šeimininkai po jo pirmavo 8 taškais (27:19). Tokią pačią persvarą „Atletas“ nusinešė ir į ilgąją pertrauką (47:39).

Po ilgosios pertraukos aikštelėje vyko kova taškas į tašką, Remigijaus Bardausko auklėtiniai po surengto spurto sugebėjo pabėgti 15 taškų persvara (62:47), o prieš lemiamą ketvirtį pirmavo 63:51.

Šeimininkai ketvirtajame neleido varžovams priartėti ir išlaikė dviženklę persvarą, kuri vienu metu pasiekė rekordinę – 82:65 bei pratęsė joniškiečių pralaimėjimų seriją.

„Atletas“ prieš šias rungtynes taip pat buvo pralaimėjęs penkis kartus iš eilės.

Kauno rajono komandai Gytis Sirutavičius per 23 minutes pelnė 16 taškų (1/1 dvit., 4/4 trit., 2/3 baud.), atkovojo 6 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus bei surinko 22 naudingumo balus.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausias buvo Paulius Danisevičius, per 25 minutes pelnęs 17 taškų (5/7 dvit., 1/6 trit.). Jis taip pat atkovojo 5 kamuolius, atliko 7 rezultatyvius perdavimus bei surinko 21 naudingumo balą.

Joniškio ekipos gretose išsiskyrė Šarūnas Kulevičius, kurio sąskaitoje per 32 minutes buvo 11 taškų (0/1 dvit., 2/7 trit., 5/6 baud.), 1 atkovotas kamuolys, 6 rezultatyvūs perdavimai bei 12 naudingumo balų.

„Atletas“: Paulius Danisevičius 17 (5/7 dvit., 1/6 trit., 5 atk. kam., 7 rez. perd.), Gytis Sirutavičius 16 (4/4 trit., 6 atk. kam.), Egidijus Dimša 12 (4/5 dvit., 5 atk. kam.), Tomas Balčiūnas (4/7 dvit.) ir Tautvydas Baltrušaitis (5/5 baud.) po 9.

„Delikatesas“: Šarūnas Kulevičius (2/7 trit., 5/6 baud., 6 rez. perd.) ir Vilius Valuntonis (3/7 trit.) po 11, Darionas Rackley 10 (2/4 trit., 4 rez. perd.), Corey Boydas (4/9 dvit., 10 atk. kam.), Ugnius Mineikis ir Nedas Kancleris (2/4 trit.) po 9, Povilas Gaidys 7 (7 atk. kam.).