O. Pleikio sugrįžimo mače – marijampoliečių triumfas

2022-11-08 19:48
Nuotr.: „Atletas“
Nuotr. „Atletas“

Oskaras Pleikys sužaidė pirmąsias „7bet-NKL“ sezono rungtynes, tačiau jo atstovaujamas Klaipėdos „Neptūnas-Akvaservis“ (0-11) vis tiek neatrado kelio iki pergalės.

19
37
14
88%
7/8

Klaipėdiečiai namuose 48:84 (22:27, 6:20, 7:23, 13:14) nusileido Marijampolės „Sūduvos-Mantingos“ ekipai ir patyrė vienuoliktą pralaimėjimą paeiliui.

O. Pleikys per 34 minutes surinko 8 taškus (2/5 dvit., 4/4 baud.), 3 atkovotus kamuolius, 2 rezultatyvius perdavimus, perimtą kamuolį, 5 klaidas, 2 blokus bei 8 naudingumo balus.

Antrajame kėlinyje gynybą pagerinęs ir aukštesnę pavarą įjungęs Marijampolės klubas laimėjo ketvirtį 20:6 bei įgijo 19 taškų persvarą (47:28).

Svečiai iš Marijampolės trečiajame kėlinyje šeimininkams leido įmesti vos 7 taškus, todėl „Sūduvos-Mantingos“ pranašumas išaugo net iki 35 taškų (70:35), o likęs ketvirtis buvo tik formalumas.

Marijampolės ekipos gretose išsiskyrė Aurelijus Pukelis, kurio sąskaitoje per 18 minučių buvo 19 taškų (7/8 dvit., 1/3 trit., 2/2 baud.), 14 atkovotų kamuolių, 3 rezultatyvūs perdavimai, 3 perimti kamuoliai, klaida bei 37 naudingumo balai.

Klaipėdos komandai Matas Repšys per 21 minutę pelnė 8 taškus (3/5 dvit., 0/3 trit., 2/2 baud.), atkovojo 5 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, perėmė 3 kamuolius, padarė 4 klaidas bei surinko 10 naudingumo balų.

Šiose rungtynėse klaipėdiečiams negalėjo padėti vyriausiasis treneris Alfredas Kaniava bei traumas patyrę Gediminas Leščiauskas, Mantas Mockevičius, Rytis Šakaitis, Arnas Knystautas.

„Neptūnas-Akvaservis“: Gabrielius Mažeika 11 (1/8 trit., 6 kld.), Matas Repšys (5 atk. kam., 3 per. kam., 4 kld.), Oskaras Pleikys (2 blok., 5 kld.) ir Jonas Paukštė (3/8 dvit., 8 atk. kam.) po 8.

„Sūduva-Mantinga“: Aurelijus Pukelis 19 (7/8 dvit., 14 atk. kam., 3 per. kam., 37 naud.), Evaldas Džiaugys 13 (5/7 dvit., 6 atk. kam., 3 per. kam.), Justas Nausėdas 12 (2/4 trit.), Marijus Užupis 8 (2/7 trit.), Domantas Vilys 7 (2/7 dvit., 1/5 trit.).