Be nesėkmių: „Telšiai“ pratęsė pergalių seriją prieš „Atletą“

2022-10-27 20:09
Nuotr.: L. Šeputis
Nuotr. L. Šeputis

Nesustabdomai žaidžiantys „Telšiai“ (7-0) iškovojo septintąją „7bet-NKL“ pergalę paeiliui ir vis dar lieka be nesėkmių. Ryčio Vaišvilos auklėtiniai namuose 81:59 (21:11, 22:9, 19:16, 19:23) pranoko Kauno r. „Atleto“ (2-5) krepšininkus.

13
18
50%
3/6
6

Modestas Žaunieriūnas antrojo kėlinio pradžioje pataikė metimą ir nukirpo deficitą iki 6 taškų (17:23), tačiau Vilius Pocius įmetė tritaškį, Ovidijus Kaminskis ir Ignas Razutis pridėjo po dvitaškį ir telšiškiai atsiplėšė (30:19).

Į ilgąją pertrauką su 23 taškų persvarą (43:20) išėjusi „Telšių“ komanda antroje rungtynių pusėje nesuteikė „Atletui“ jokių šansų arčiau priartėti.

Telšių komandai I. Razutis per 28 minutes pelnė 13 taškų (2/3 dvit., 3/6 trit.), atkovojo 5 kamuolius, atliko 6 rezultatyvius perdavimus, perėmė 2 kamuolius, dukart suklydo bei surinko 18 naudingumo balų.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausias buvo Laurynas Mikalauskas, per 24 minutes pelnęs 16 taškų (7/9 dvit.). Jis taip pat atkovojo 4 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, padarė 4 klaidas bei surinko 16 naudingumo balų.

„Atleto“ gretose išsiskyrė Tomas Balčiūnas, kurio sąskaitoje per 35 minutes buvo 15 taškų (4/10 dvit., 1/3 trit., 4/6 baud.), 10 atkovotų kamuolių, rezultatyvus perdavimas, 3 klaidos bei 14 naudingumo balų.

„Telšiai“: Laurynas Mikalauskas 16 (7/9 dvit., 4 kld.), Ignas Razutis 13 (3/6 trit., 5 atk. kam., 6 rez. perd.), Mindaugas Norkus (5/8 dvit.) ir Laurynas Kaveckis po 11, Vilius Pocius 7 (9 atk. kam.).

„Atletas“: Tomas Balčiūnas 15 (4/10 dvit., 10 atk. kam.), Modestas Žaunieriūnas 9 (5/8 baud.), Egidijus Dimša (4 kld.) ir Tautvydas Baltrušaitis po 7.