Savaitės rungtynėse I. Razučio vedami „Telšiai“ įveikė Palangos ekipą

2022-10-22 18:35
Nuotr.: L. Šeputis
Nuotr. L. Šeputis

Ignas Razutis pataikė 5 tritaškius, pelnė 19 taškų ir jo atstovaujama „Telšių“ (6-0) ekipa pratęsė pergalingą žygį „7bet-NKL“ pirmenybėse. Ryčio Vaišvilos auklėtiniai išvykoje 82:73 (24:26, 23:16, 13:21, 22:10) įveikė Palangos „Kuršius“ (2-4).

19
30
3
56%
5/9

Iki ketvirtojo kėlinio pradžios vyko permainingos rungtynės, kuriose nė vienai iš komandų nepavyko susikurti apčiuopiamo pranašumo (63:63). Tačiau likus pusaštuntos minutės iki mačo pabaigos Deividas Rasys inicijavo spurtą 15:0 (78:63), per kurį „Kuršiai“ 4 minutes nepelnė nė taško.

Po šio nokdauno palangiškiai nebeatsigavo ir turėjo pripažinti telšiškių pranašumą.

Tritaškiais prapliupęs I. Razutis per 32 minutes prametė dvitaškį, pataikė 5 iš 9 tritaškių bei 4 iš 6 baudų metimų. Jis taip pat pridėjo 5 atkovotus kamuolius, 6 rezultatyvius perdavimus, klaidą, 3 perimtus kamuolius bei 30 naudingumo balų.

„Kuršiams“ Justinas Youngas per 25 minutes pelnė 13 taškų (4/5 dvit., 5/9 baud.), atkovojo 8 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, padarė klaidą bei surinko 19 naudingumo balų.

„Kuršiai“: Tadas Kymantas 20 (5/7 dvit., 3/6 trit.), Justinas Youngas 13 (4/5 dvit., 5/9 baud., 8 atk. kam.), Ernestas Jaškus 12 (3/9 dvit.), Tadas Kararinas 8 (2/3 trit.).

„Telšiai“: Ignas Razutis 19 (5/9 trit., 5 atk. kam., 6 rez. perd., 3 per. kam., 30 naud.), Ovidijus Kaminskis 16 (10/12 baud., 6 atk. kam.), Mindaugas Norkus 14 (6/11 dvit., 9 atk. kam.), Deividas Rasys 13 (3/6 trit.), Laurynas Kaveckis 7.