D. Rasio taškai atkaklioje kovoje ištempė „Telšius“ mače prieš „Steką“

„Telšiai“ (4-0) tęsia pergalių seriją „7bet-NKL“ pirmenybėse.

26
50%
4/8
6

Ryčio Vaišvilos auklėtiniai namuose 78:74 (22:23, 26:17, 17:15, 13:19) paskutinėmis sekundėmis palaužė Vilniaus „Steką“ (2-2) ir iškovojo ketvirtąją pergalę iš eilės.

Likus 2 minutėms iki rungtynių pabaigos Paulius Semaška dvitaškiu sušvelnino „Steko“ deficitą iki vieno taiklaus metimo (70:73), Mindaugas Norkus prametė tritaškį, bet šansu nepasinaudojo ir Augustas Šuliauskas.

Tada Tadas Rinkūnas antruoju bandymu išlygino rezultatą (73:73), tačiau kitoje aikštės pusėje „Telšius“ į priekį išvedė Deividas Rasys (75:73). Tiksint paskutinėms 22 sekundėms A. Šuliauskas prasiveržime išprovokavo pražangą ir įmetė tik vieną iš dviejų baudų metimų (74:75).

Netrukus D. Rasys greitajame puolime vėl baudė vilniečius (77:74), kurie vėliau prametė du tritaškius ir galop turėjo prasižengti. Tačiau D. Rasys baudomis įtvirtino telšiškių pergalę.

Telšių komandai D. Rasys per 29 minutes pelnė 15 taškų (4/4 dvit., 1/3 trit., 4/8 baud.), atkovojo 8 kamuolius, atliko 6 rezultatyvius perdavimus, perėmė kamuolį, triskart suklydo, blokavo metimą bei surinko 26 naudingumo balus.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausias buvo Ernestas Bružas, per 37 minutes pelnęs 16 taškų (2/5 dvit., 3/8 trit.). Jis taip pat atkovojo 4 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, perėmė 2 kamuolius, triskart suklydo bei surinko 14 naudingumo balų.

Vilniaus ekipos gretose išsiskyrė Justas Maceikis, kurio sąskaitoje per 26 minutes buvo 8 taškai (3/5 dvit., 0/1 trit., 2/2 baud.), 7 atkovoti kamuoliai, 3 rezultatyvūs perdavimai, 3 perimti kamuoliai, klaida bei 19 naudingumo balų.

„Telšiai“: Ernestas Bružas 16 (3/8 trit.), Deividas Rasys 15 (4/4 dvit., 4/8 baud., 8 atk. kam., 6 rez. perd., 26 naud.), Ovidijus Kaminskis 14 (6/11 dvit., 10 atk. kam.), Tomas Rimša 12 (3/7 trit., 5 atk. kam.), Mindaugas Norkus 10 (4/4 dvit., 6 atk. kam.).

„Stekas“: Paulius Semaška 16 (5/7 dvit., 2/6 trit., 4 rez. perd.), Mantas Šerkšnas 15 (2/6 trit., 5/5 baud., 5 atk. kam., 3 per. kam.), Tadas Rinkūnas 14 (3/8 trit., 5/5 baud.), Augustas Šuliauskas 10 (1/6 trit.), Justas Maceikis 8 (7 atk. kam., 3 per. kam.).