„Perlas“ lemiamu metu palaužė „Neptūno“ dublerių pasipriešinimą

2022-10-20 19:52
Nuotr.: Vilkaviškio Perlas
Nuotr. Vilkaviškio Perlas

Klaipėdos „Neptūnas-Akvaservis“ (0-5) toliau neišbrenda iš nesėkmių ruožo. „7bet-NKL“ rungtynėse Klaipėdos klubas namie 66:73 (14:17, 13:18, 25:19, 14:19) turėjo pripažinti Vilkaviškio „Perlo“ (2-3) pranašumą.

20
23
100%
4/4
6

Uostamiesčio krepšininkai suklupo jau penktą kartą iš eilės ir pergalės skonio dar nepajuto.

Sužaidus 18 minučių „Perlas“ buvo įgijęs 13 taškų persvarą (35:22), bet „Neptūno“ dubleriai spurtavo 24:10 ir išsiveržė į priekį – 46:45.

Iki mačo pabaigos likus 3,5 minutės „Neptūnas-Akvaservis“ atsiliko tik vienu tašku (66:67), o likus 2 min. Jonas Levickas atsakė dvitaškiu ir Vilkaviškio klubui suteikė 3 taškų persvarą (69:66).

Beveik dvi minutes abi komandos nepelnė taškų, kol klaipėdiečiai buvo priversti prasižengti. Jurijus Kondrakovas sumetė dvi baudas ir „Perlui“ suteikė pergalingą pranašumą – 71:66.

Vilkaviškio ekipos gretose išsiskyrė Jonas Levickas, kurio sąskaitoje per 22 minutes buvo 20 taškų (8/13 dvit., 4/4 baudų), 6 atkovoti kamuoliai bei 23 naudingumo balai.

Klaipėdos komandai Gabrielius Mažeika per 32 minutes pelnė 16 taškų (2/3 dvit., 1/6 trit., 9/10 baudų), atkovojo 9 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus bei surinko 24 naudingumo balus.

„Neptūnas-Akvaservis“: Rytis Šakaitis 17 (3/5 trit., 5 atk. kam., 5 rez. perd., 4 kld.), Gabrielius Mažeika 16 (1/6 trit., 9/10 baud., 9 atk. kam.), Matas Repšys 13 (5/10 dvit., 8 atk. kam.).

„Perlas“: Jonas Levickas 20 (8/13 dvit., 6 atk. kam., 3 per. kam.), Rokas Stankevičius 12, Ernestas Naruševičius 9 (4/6 dvit.), Aidas Kavaliauskas 8 (4 rez. perd., 4 per. kam.), Gytis Mačionis ir Augustine'as Ene'as (1/8 trit., 6 atk. kam.) po 7.