Užsikūręs E. Preibys padėjo „Šilutei“ įveikti „Steką“

2022-10-15 18:53
Nuotr.: M. Baranauskas
Nuotr. M. Baranauskas

Užtikrintai ketvirtąjį kėlinį sužaidusi „Šilutės“ (3-1) ekipa nuskynė dar vieną „7bet-NKL“ pergalę.

23
28
75%
9/12
5

Simono Serapino auklėtiniai namie 71:56 (16:17, 13:10, 19:15, 23:14) pranoko Vilniaus „Steką“ (2-2).

Ketvirtojo kėlinio pradžioje Gediminas Povilauskas sumažino „Steko“ atsilikimą iki 6 taškų (44:50), tačiau kitoje aikštės pusėje Jalenas Warrenas pelnė dvitaškį, Edgaras Preibys pridėjo 9 taškus paeiliui ir „Šilutė“ smarkiai pabėgo į priekį (61:44).

Po šio smūgio „Stekas“ per likusias 5 minutes atsigauti nebesugebėjo.

Nugalėtojus į priekį vedė J. Warrenas, kuris per per 30 minučių surinko 23 taškus (9/12 dvit., 1/3 trit., 2/3 baud.), 5 atkovotus kamuolius, 2 rezultatyvius perdavimus, perimtą kamuolį, bloką bei 28 naudingumo balus.

Ketvirtame kėlinyje prabilęs E. Preibys per 31 minutę pelnė 18 taškų (4/5 dvit., 3/4 trit., 1/1 baud.), atkovojo 2 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, triskart suklydo bei surinko 18 naudingumo balų.

Vilniečių gretose Paulius Semaška per 22 minutes pelnė 14 taškų (5/7 dvit., 0/4 trit., 4/6 baud.), atkovojo 2 kamuolius, atliko 6 rezultatyvius perdavimus, sykį suklydo, perėmė kamuolį bei surinko 15 naudingumo balų.

„Šilutė“: Jalenas Warrenas 23 (9/12 dvit., 5 atk. kam., 28 naud.), Edgaras Preibys 18 (4/5 dvit., 3/4 trit.), Linas Lekavičius (4/4 dvit., 6 rez. perd., 3 per. kam.) ir Joshua Alexanderis (4/6 dvit., 9 atk. kam.) po 9.

„Stekas“: Paulius Semaška 14 (5/7 dvit., 6 rez. perd.), Gediminas Povilauskas 12 (5/7 dvit.), Tadas Rinkūnas 9 (1/6 trit.), Mantas Šerkšnas 8 (2/7 trit.).