Trileryje iki paskutinės sekundės – „Vyčio-VDU“ pergalė prieš „Kuršius“

2022-10-13 20:38
Nuotr.: Ugnė Drungilaitė
Nuotr. Ugnė Drungilaitė

Pergale „7bet-NKL“ čempionatą pradėjo „Vytis-VDU“ (1-0), kuris išvykoje 80:78 (19:20, 21:13, 22:27, 18:18) palaužė Palangos „Kuršius“ (1-2).

Likus 4,5 minutės iki mačo pabaigos „Kuršiai“ turėjo minimalų pranašumą (72:71), tačiau tuomet „Vytis-VDU“ spurtavo 7:2 ir po Eimanto Žiliaus dvitaškio likus 2 minutėms įgijo 4 taškų pranašumą (78:74).

Likus minutei Tadas Kararinas atsakė tritaškiu (77:78), tačiau dvitaškį pelnė Ernestas Jonkus ir „Vytis-VDU“ likus 41 sekundei pirmavo 3 taškais (80:77).

„Kuršiai“ turėjo šansą išplėšti pratęsimą: Ernestas Jaškus likus 3 sekundėms pataikė pirmąją baudą (78:80), specialiai prametė antrąją, tačiau kamuolį puolime atkovojusio Tado Budrio dvitaškis nebuvo tikslus.

Šakių ekipos gretose išsiskyrė E. Jonkus, kurio sąskaitoje per 28 minutes buvo 15 taškų (4/5 dvit., 1/4 trit., 4/4 baud.), 5 atkovoti kamuoliai, 2 rezultatyvūs perdavimai bei 22 naudingumo balai.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausias buvo Titas Januševičius, per 25 minutes pelnęs 17 taškų (3/3 dvit., 3/7 trit.). Jis taip pat atkovojo 2 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą bei surinko 13 naudingumo balų.

Palangos komandai Reggie Clarkas per 28 minutes pelnė 17 taškų (2/4 dvit., 3/7 trit., 4/4 baud.), atkovojo 9 kamuolius, atliko 7 rezultatyvius perdavimus bei surinko 23 naudingumo balus.

„Kuršiai“: Reggie Clarkas 17 (3/7 trit., 9 atk. kam., 7 rez. perd., 5 kld.), Tadas Kararinas 16 (4/5 dvit., 2/6 trit., 5 atk. kam.), Mantas Litvinas 10 (2/6 trit.), Ernestas Jaškus 9 (7/10 baud.), Justinas Youngas 8 (4/6 dvit., 7 atk. kam.).

„Vytis“: Titas Januševičius 17 (3/7 trit.), Ernestas Jonkus 15 (4/5 dvit., 5 atk. kam.), Gabrielius Čelka 11, Eimantas Žilius 10 (4/8 dvit.), Augustinas Mikštas 8 (3/7 dvit., 10 atk. kam., 7 rez. perd.), Karolis Kokoška 7 (1/5 trit.).