Svarbiausiu metu taikliai šaudęs „Vytis“ palaužė „Kretingą“

2022-03-05 18:20
Nuotr.: T. Matijoška
Nuotr. T. Matijoška

Šakių „Vytis“ (21-15) toliau siekia pasigerinti savo poziciją prieš „7bet-NKL“ reguliariojo sezono finišą.

20
24
100%
4/4
67%
2/3

Eriko Kučiausko auklėtiniai namie 89:83 (22:16, 19:22, 20:18, 28:27) palaužė „Kretingą“ (10-26).

„Vyčiui“ reguliariajame sezone liko dar du mačai. 9 pozicijoje esančiai ekipai reikia ne tik laimėti abu kartus, bet ir tikėtis tiesioginių oponentų „Kuršių“ (22-15) nesėkmės.

Šakiškiai ketvirtojo kėlinio pradžioje spurtavo 9:0 ir atrodė, kad pergalė jau ranka pasiekiama (70:56). Vis tik svečiai nepasidavė ir likus 5,5 minutės Edgaro Preibio dvitaškis apkarpė atstumą iki 3 taškų (69:72).

Labai svarbius taškus „Vyčiui“ rinko Paulius Beliavičius, kurio dvitaškis su pražanga vėl nutolino šeimininkus (81:73). Netrukus Aurelijus Pukelis pridėjo ir dvitaškį, o tai garantavo pergalę.

Šakių ekipos gretose išsiskyrė Simonas Kriaučiūnas, kurio sąskaitoje per 26 minutes buvo 20 taškų (5/5 dvit., 2/3 trit., 4/4 baudų), 4 rezultatyvūs perdavimai bei 24 naudingumo balai.

Kretingos komandai Edgaras Preibys per 31 minutę pelnė 23 taškus (5/8 dvit., 3/6 trit., 4/4 baudų), atkovojo 10 kamuolių, atliko 1 rezultatyvų perdavimą bei surinko 32 naudingumo balus.

„Vytis“: Simonas Kriaučiūnas 20 (5/5 dvit., 2/3 trit., 4 rez. perd.), Augustinas Mikštas (2/2 trit., 7 atk. kam.) ir Aurelijus Pukelis (5/7 dvit., 11 atk. kam., 4 kld.) po 13, Paulius Beliavičius (6 rez. perd., 3 per. kam., 4 kld.) ir Marijus Užupis (2/4 trit., 5 atk. kam.) po 10, Redas Jakubauskas 8 (2/3 trit.).

„Kretinga“: Edgaras Preibys 23 (5/8 dvit., 3/6 trit., 10 atk. kam., 32 naud.), Mintautas Mockus 21 (7/11 dvit., 7/8 baud., 7 atk. kam., 27 naud.), Eimantas Žilius 13 (4/9 dvit.), Domininkas Matutis 12 (3/7 dvit., 2/6 trit., 5 rez. perd., 6 per. kam.), Ignas Daukšys 9 (3/7 dvit.).