Varžovams šansų nepalikęs „Delikatesas“ nutraukė pralaimėjimų seriją

2022-03-03 20:21
Nuotr.: G.Šiuparys
Nuotr. G.Šiuparys

Daugiau nei mėnesį užsitęsusią pralaimėjimų seriją „7bet-NKL“ pirmenybėse nutraukė Joniškio „Delikatesas“ (7-28).

9
23
12
5

Joniškio ekipa namie 81:56 (16:15, 23:12, 13:7, 29:22) nepaliko vilčių Vilniaus „Perlui Energijai“ (10-25).

„Delikatesas“ paskutinį kartą pergalę šventė sausio 29 d., kai savo aikštėje nugalėjo „Kretingą“. Nuo to momento ekipa patyrė šešias nesėkmes iš eilės.

Joniškio komandai Nedas Kancleris per 31 minutę pelnė 9 taškus (3/5 dvit., 1/5 trit., 0/1 baudų), atkovojo 12 kamuolių, atliko 5 rezultatyvius perdavimus bei surinko 23 naudingumo balus.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausias buvo Darionas Rackley, per 32 minutes pelnęs 18 taškų (7/13 dvit., 0/7 trit., 4/7 baudų). Jis taip pat atkovojo 6 kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus bei surinko 19 naudingumo balų.

Vilniaus ekipos gretose išsiskyrė Tautvydas Baltrušaitis, kurio sąskaitoje per 15 minučių buvo 7 taškai (2/4 dvitaškiai, 1/1 tritaškiai), 5 atkovoti kamuoliai, 2 rezultatyvūs perdavimai bei 11 naudingumo balų.

Joniškio ekipa persvarą pradėjo krautis antrajame kėlinyje, kai sumetė 8 taškus be atsako (30:22). Po pertraukos komanda neatsipalaidavo ir po spurto 6:0 susikrovė akivaizdų pranašumą (52:34).

Ketvirtajame kėlinyje varžovai palūžo, o didžiausias joniškiečių pranašumas siekė 33 taškus (76:43).

„Delikatesas“: Darionas Rackley 18 (7/13 dvit., 0/7 trit., 6 atk. kam., 5 rez. perd., 4 per. kam.), Žilvinas Petraitis 17 (7/8 dvit., 7 atk. kam.), Laurynas Balkūnas 10, Nedas Kancleris 9 (1/5 trit., 12 atk. kam., 5 rez. perd., 3 per. kam.), Martynas Tamulevičius (3/9 dvit., 6 atk. kam., 4 rez. perd., 2 blok.), Valerijus Anisimovas (6/8 baud., 6 atk. kam.) ir Arūnas Rimkus (2/4 trit.) po 8.

„Perlas Energija“: Jokūbas Rubinas (1/6 trit., 4 kld.), Erikas Jermolajevas (3/7 dvit.), Lukas Valantinas (4 blok.), Matas Narvilas ir Tautvydas Baltrušaitis (5 atk. kam.) po 7.