Pajūrio ekipų akistatoje – užtikrinta „Kuršių“ pergalė

Lengvą pergalę „7bet-NKL“ čempionate pasiekė Palangos „Kuršiai“ (21-14).

15
31
15
2

Palangos klubas namie 74:54 (24:19, 21:11, 11:13, 18:11) įveikė „Klaipėdos Neptūną-Akvaservis“ (10-25).

Likus 3 turams iki reguliariojo sezono pabaigos palangiškiai išlaiko aštuntąją poziciją turnyrinėje lentelėje.

„Kuršiai“ viena pergale lenkia Šakių „Vytį“ (20-15) bei prieš pastaruosius turi tarpusavio pranašumą.

Palangos komandai Justinas Youngas per 24 minutes pelnė 15 taškų (7/9 dvitaškiai, 1/2 baudų), atkovojo 15 kamuolių, atliko 4 rezultatyvius perdavimus bei surinko 31 naudingumo balą.

Šeimininkai rungtynes pradėjo 9 taškais be atsako ir uždėjo gerą toną likusiai mačo daliai. Iki pirmojo kėlinio pabaigos klaipėdiečiai priartėjo (19:24), bet „Kuršiai“ spurtavo 13:0 ir įgijo 18 taškų persvarą (37:19).

Nuo to momento palangiškiai nebepaleido dviženklio pranašumo, o lemiamame ketvirtyje persvara pasiekė rekordinę ribą (70:45).

„Kuršiai“: Derekas Hanesas 19 (7/14 dvit., 1/6 trit., 5 atk. kam., 6 rez. perd., 5 kld.), Justinas Youngas 15 (7/9 dvit., 15 atk. kam., 4 rez. perd., 31 naud.), Tadas Budrys 12 (4/8 dvit., 6 atk. kam.), Herkus Kumpys 7.

„Neptūnas“: Lukas Kreišmontas 11 (2/6 trit., 5/7 baud., 5 atk. kam.), Gediminas Leščiauskas 9 (2/4 trit.), Radvilas Kneižys 8 (2/4 trit.), Oskaras Pleikys 7 (3/7 dvit., 12 atk. kam., 4 rez. perd., 3 blok., 6 kld.).