Užtikrintai žaidę vilniečiai susitvarkė su „Kretinga“

2022-02-24 19:52
Nuotr.: D.Repečka
Nuotr. D.Repečka

Vilniaus „Perlas Energija“ (10-23) iškovojo dešimtąją pergalę „7bet-NKL“ čempionate.

14
24
50%
2/4
3

Andriaus Šležo auklėtiniai išvykoje 92:79 (29:14, 20:25, 20:21, 23:19) nugalėjo „Kretingos“ (10-24) krepšininkus.

Rungtynes nuo pat pradžių geriau pradėjo vilniečiai, kurie pirmajame kėlinyje spurtavo 29:14 ir įgijo 15 taškų pranašumą, kurį išlaikė iki pat mačo pabaigos.

Vilniaus ekipos gretose išsiskyrė Andreas Kalogiros, kurio sąskaitoje per 20 minučių buvo 14 taškų (4/7 dvit., 2/4 trit.), 6 atkovoti kamuoliai, 5 rezultatyvūs perdavimai bei 24 naudingumo balai.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausias buvo Arnas Adomavičius, per 30 minučių pelnęs 19 taškų (1/6 dvit., 5/9 trit., 2/4 baud.). Jis taip pat atkovojo 4 kamuolius, atliko 6 rezultatyvius perdavimus bei surinko 16 naudingumo balų.

Kretingos komandai Domininkas Matutis per 36 minutes pelnė 20 taškų (4/8 dvit., 2/3 trit., 6/8 baud.), atkovojo 6 kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus bei surinko 24 naudingumo balus.

„Kretinga“: Domininkas Matutis 20 (4/8 dvit., 2/3 trit., 6/8 baud., 6 atk. kam., 5 rez. perd.), Rytis Zabita (4/6 dvit., 2/3 trit., 8 atk. kam.) ir Ignas Daukšys (3/3 trit.) po 15, Edgaras Preibys 9, Aidas Viskontas (5 atk. kam., 6 rez. perd., 8 kld.) ir Spenseris Mitchellas po 7.

„Perlas“: Arnas Adomavičius 19 (5/9 trit., 6 rez. perd., 3 per. kam., 4 kld.), Rokas Jocius 15 (7/10 dvit., 6 atk. kam., 2 blok.), Andreas Kalogiros 14 (4/7 dvit., 2/4 trit., 6 atk. kam., 5 rez. perd., 3 per. kam.), Adas Šimonis 12 (4/7 trit., 3 per. kam.), Jokūbas Rubinas (6 rez. perd.) ir Lukas Valantinas po 8, Augustinas Kiudulas (6 atk. kam.) ir Erikas Jermolajevas po 7.