Vilkaviškio klubas pasiekė revanšą prieš „Žalgirį-2“

2022-02-19 17:58
Nuotr.: H. Augustynas
Nuotr. H. Augustynas

Puikiai rungtyniavęs Grantas Lozoya surinko dvigubą dublį, o jo vedamas Vilkaviškio „Perlas“ (15-18) pasiekė revanšą prieš Kauno „Žalgirio“ dublerius.

18
33
2
11

„7bet-NKL“ pirmenybėse Vilkaviškio klubas namie 94:76 (29:16, 27:21, 25:16, 13:23) įveikė Kauno „Žalgirį-2“ (16-17), kuriam prieš dvi dienas nusileido išvykoje.

Šįsyk Karolio Abramavičiaus auklėtiniai nuo pat pradžių parodė, kas yra rungtynių šeimininkai. Jie pirmąjį kėlinį laimėjo 29:16, o po dviejų ketvirčių turėjo 19 taškų persvarą (56:37).

Po trijų kėlinių „Perlas“ ėmė triuškinti svečius (81:53).

Vilkaviškio komandai Grantas Lozoya per 29 minutes pelnė 18 taškų (7/9 dvit., 1/1 trit., 1/1 baudos), atkovojo 11 kamuolių, atliko 4 rezultatyvius perdavimus bei surinko 33 naudingumo balus.

Kauno ekipos gretose išsiskyrė Motiejus Krivas, kurio sąskaitoje per 24 minutes buvo 7 taškai (3/4 dvitaškiai, 1/3 baudų metimai), 6 atkovoti kamuoliai, 3 rezultatyvūs perdavimai bei 18 naudingumo balų.

„Perlas“: Grantas Lozoya (7/9 dvit., 11 atk. kam., 4 rez. perd., 2 blok., 33 naud.) ir Rokas Stankevičius (6/8 dvit., 2/4 trit., 5 atk. kam., 6 rez. perd.) po 18, Augustinas Venckus 15 (3/5 trit., 4 rez. perd.), Mantas Šerkšnas 14 (4/4 dvit., 1/5 trit.), Ernestas Naruševičius 11 (5/8 dvit.), Šarūnas Valunta 9.

„Žalgiris-2“: Dovydas Butka 14 (4/6 dvit., 2/4 trit., 5 atk. kam.), Bompona Bonga 12 (2/6 trit., 4 rez. perd., 4 kld.), Mantas Rubštavičius 11 (2/4 trit.), Titas Sargiūnas 8, Motiejus Krivas 7 (6 atk. kam.).