Pagaliau: „Žalgirio“ dubleriai nutraukė daugiau nei mėnesį trukusią pralaimėjimų seriją

2022-02-17 20:01
Nuotr.: D. Repečka
Nuotr. D. Repečka

Kauno „Žalgiris-2“ (16-16) nutraukė septynių nesėkmių paeiliui seriją „7bet-NKL“ čempionate.

19
20
29%
2/7
60%
3/5

Vytauto Pliaugos auklėtiniai namie 84:80 (30:15, 20:26, 11:20, 23:19) palaužė Vilkaviškio „Perlo“ (14-18) krepšininkus ir laimėjo pirmą kartą nuo sausio 8-osios.

Rungtynes kur kas geriau pradėjo jaunieji žalgiriečiai, kurie pirmajame kėlinyje tiesiog dominavo: spurtavo 30:15 ir po Kajaus Kublicko baudų metimų įgijo 15 taškų pranašumą (30:15).

Visgi svečiai sugebėjo sugrįžti į rungtynes, trečiajame kėlinyje atsakė atkarpa 20:9, o Grantas Lozoya dvitaškiu ketvirčio pabaigoje persvėrė rezultatą (61:59).

Lemiamo kėlinio metu pirmaujančios ekipos keitėsi itin dažnai. Likus minutei rezultatas buvo lygus (80:80), tačiau kitoje atakoje Motiejus Krivas pelnė dvitaškį (82:80), G. Lozoya suklydo, o svečių viltis laimėti palaidojo Tauranto Tamošiūno nesportinė pražanga.

Kauno komandai Mantas Rubštavičius per 25 minutes pelnė 19 taškų (5/7 dvit., 2/7 trit., 3/5 baud.), atkovojo 8 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus bei surinko 20 naudingumo balų.

Vilkaviškio ekipos gretose išsiskyrė Mantas Šerkšnas, kurio sąskaitoje per 31 minutę buvo 24 taškai (3/4 dvit., 5/6 trit., 3/5 baudų metimai), 3 atkovoti kamuoliai, 1 rezultatyvus perdavimas bei 26 naudingumo balai.

„Žalgiris-2“: Mantas Rubštavičius 19 (5/7 dvit., 2/7 trit., 8 atk. kam.), Motiejus Krivas 12 (5/10 dvit., 12 atk. kam., 4 kld.), Dovydas Butka 11 (4/7 dvit., 7 atk. kam., 4 per. kam.), Titas Sargiūnas 10 (5 kld.), Ugnius Jaruševičius ir Dominykas Butka (4/5 dvit.) po 8, Kajus Kublickas 7 (5 rez. perd.).

„Perlas“: Mantas Šerkšnas 24 (5/6 trit., 26 naud.), Grant Merritt Lozoya 23 (8/10 dvit.), Augustinas Venckus 12 (2/8 trit.), Rokas Stankevičius 9 (6 atk. kam., 5 rez. perd., 4 kld.), Šarūnas Valunta 7 (5 rez. perd.).