„Žalgirio“ dublerių duobė: neprilygę „Atletui“ pralaimėjo septintą kartą iš eilės

2022-02-12 18:56

Triuškinančią pergalę „7bet-NKL“ čempionate iškovojo Kauno r. „Atletas“ (17-14).

Remigijaus Bardausko auklėtiniai namie 70:44 (19:12, 16:10, 16:13, 19:9) sutriuškino Kauno „Žalgirio-2“ (15-16) krepšininkus, kuriems tai buvo septintasis pralaimėjimais paeiliui.

„Atletas“ dominavo visų rungtynių metų, o varžovus galutinai pribaigė ketvirtajame kėlinyje, kurio metu spurtavo 19:9 ir įgijo 26 taškų pranašumą (70:44).

Kauno r. komandai Karolis Babkauskas per 23 minutes pelnė 11 taškų (3/4 trit., 2/2 baud.), atkovojo 5 kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus bei surinko 21 naudingumo balą.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausias buvo Gytis Sirutavičius, per 18 minučių pelnęs 12 taškų (1/3 dvit., 2/4 trit., 4/4 baud.). Jis taip pat atkovojo 1 kamuolį, atliko 1 rezultatyvų perdavimą bei surinko 12 naudingumo balų.

„Žalgirio“ dublerių gretose išsiskyrė Mantas Rubštavičius, kurio sąskaitoje per 24 minutes buvo 7 taškai (1/3 dvitaškiai, 1/3 tritaškiai, 2/2 baudų metimai), 5 atkovoti kamuoliai, 2 rezultatyvūs perdavimai bei 10 naudingumo balų.

„Atletas“: Gytis Sirutavičius 12 (2/4 trit.), Karolis Babkauskas (3/4 trit., 5 atk. kam., 5 rez. perd., 3 per. kam.) ir Egidijus Dimša (5/6 baud., 2 blok.) po 11, Ignas Juškevičius 10 (5/6 dvit.), Amandas Urkis 8 (2/3 trit.), Julius Liesis 7 (5 atk. kam.).

„Žalgiris-2“: Liutauras Lelevičius 8, Mantas Rubštavičius 7 (5 atk. kam.), Dominykas Butka, Dovydas Butka ir Motiejus Krivas po 6.