„Ryto“ ir „Neptūno“ dublerių akistatoje – klaipėdiečių pergalė

2022-02-12 18:31
Nuotr.: Matas Baranauskas
Nuotr. Matas Baranauskas

Antrąją pergalę paeiliui „7bet-NKL“ čempionate iškovojo Klaipėdos „Neptūnas-Akvaservis“ (7-24).

13
22
3
67%
4/6

Simono Serapino auklėtiniai namie 58:52 (14:16, 18:10, 10:14, 16:12) palaužė Vilniaus „Perlo Energijos“ (9-23) krepšininkus.

Ketvirtojo kėlinio pradžioje vilniečiai turėjo vieno metimo deficitą (40:42), tačiau tuomet „Neptūnas-Akvaservis“ spurtavo 14:3 ir po Luko Kreišmonto taiklių baudų likus 2,5 minutės įgijo 13 taškų persvarą (56:43).

Vilniečiai dar bandė gelbėtis ir po Jokūbo Rubino tritaškio likus pusei minutės deficitas aptirpo iki 7 taškų (49:56), tačiau svečiams pritrūko laiko.

Klaipėdos komandai L. Kreišmontas per 25 minutes pelnė 13 taškų (4/6 dvit., 1/2 trit., 2/4 baud.), atkovojo 4 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus bei surinko 22 naudingumo balus.

Vilniaus ekipos gretose išsiskyrė Rokas Jocius, kurio sąskaitoje per 24 minutes buvo 13 taškų (5/9 dvit., 1/3 trit.), 7 atkovoti kamuoliai, 1 rezultatyvus perdavimas bei 13 naudingumo balų.

„Neptūnas-Akvaservis“: Lukas Kreišmontas 13 (4/6 dvit., 4 rez. perd., 3 per. kam.), Oskaras Pleikys 11 (5/8 baud., 13 atk. kam.), Gediminas Leščiauskas (1/5 trit., 5 atk. kam., 5 rez. perd., 2 blok.) ir Gabrielius Mažeika po 9, Matas Vaitkus 7 (5 rez. perd.).

„Perlas Energija“: Rokas Jocius 13 (5/9 dvit., 7 atk. kam.), Jokūbas Rubinas (3 per. kam.) ir Matas Mačijauskas po 7.