„Perlo Energijos“ trenerio pareigose E. Justą keičia A. Šležas

2022-01-24 17:28
Nuotr.: YouTube stopkadras
Nuotr. YouTube stopkadras

Po pirmosios „7bet-NKL“ sezono dalies Vilniaus „Perlas Energija“ abipusiu sutarimu nutraukė sutartį su vyriausiuoju treneriu Edvinu Justa. Nuo šiol „Perlo Energijos“ vairą perims viena Vilniaus krepšinio legendų – Andrius Šležas. 

„Ryto“ vardas visada buvo ir yra mano širdyje. Viduje jaučiu, kad turiu čia būti. Jau tiek metų praleista sostinėje, jog įžengus į salę suprantu, kad esu savo namuose. Laukia įdomus ir intriguojantis iššūkis prisijungti sezono viduryje. Vilniaus jaunimas yra talentingas ir perspektyvus, todėl bandysime įnešti teigiamos energijos ir kilti į viršų“, – kalbėjo naujasis „Perlo Energijos“ vyr. treneris. 

Specialistas yra gerai susipažinęs su „Ryto“ jaunimo piramide, kadangi jam teko dirbti treneriu tiek NKL, tiek RKL vilniečių jaunimo komandose. A. Šležas buvo „Ryto“ dublerių ekipos trenerių štabo narys bei pagrindinis vilniečių strategas RKL čempionate. 

„Matydami dabartinius „Perlas Energija“ rezultatus, kartu priėmėme sprendimą imtis pokyčių ir tikime, kad šis pokytis jauniesiems krepšininkams duos teigiamos naudos. Dėkojame Edvinui už jo indėlį, prisidedant prie „Ryto“ sistemos talentų tobulėjimo, ir lojalumą šiai organizacijai“, – už darbą treneriui dėkojo „Ryto“ jaunimo programos vadovas Mindaugas Noreika.

Ne vieną sezoną „Perlo Energijos“ trenerių štabe dirbęs E. Justa 2018 m. pradėjo kaip asistentas, o 2019 m. gruodžio mėnesį tapo pagrindiniu jaunimo ekipos strategu. Specialistas ir toliau prisidės prie jaunųjų sostinės talentų ugdymo ir vadovaus Vilniaus krepšinio mokyklos vaikų komandoms.

Komentarai:

Ši naujiena dar neturi komentarų. Būk pirmas, išreiškęs savo nuomonę!

Komentuoti

Vardas:      
  Prenumeruoti   Iš viso komentarų: 0

„BasketNews.lt“ pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, nesusiję su tema, pasirašyti kito asmens vardu, pažeidžia įstatymus, reklamuoja, kursto nelegaliems veiksmams.