Veteranų tempiami „Gargždai“ 43 taškais sutriuškino klaipėdiečius

Lengvą pergalę „7bet-NKL“ čempionate iškovojo Gargždų „Gargždai“ (20-5).

34
88%
7/8
9

Pauliaus Juodžio auklėtiniai išvykoje 91:48 (30:8, 17:15, 21:16, 23:9) sutriuškino Klaipėdos „Neptūno-Akvaservis“ (5-20) krepšininkus.

Į nokdauną šeimininkus gargždiškiai pasiuntė dar pirmajame kėlinyje, kuomet spurtavo 30:8 ir įgijo 22 taškų pranašumą. Po pertraukos svečiai toliau dominavo, o laimėtas paskutinis ketvirtis (23:9) leido susikrauti 43 taškų persvarą (91:48).

Gargždai ekipos gretose išsiskyrė Mindaugas Stašys, kurio sąskaitoje per 30 minučių buvo 17 taškų (5/6 dvit., 0/2 trit., 7/8 baud.), 9 atkovoti kamuoliai, 9 rezultatyvūs perdavimai bei 34 naudingumo balai.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausias buvo Marius Runkauskas, per 37 minutes pelnęs 19 taškų (1/1 dvit., 5/9 trit., 2/3 baud.). Jis taip pat atkovojo 4 kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus bei surinko 26 naudingumo balus.

„Gargždų“ ekipoje debiutavo iš „Neptūno-Akvaservis“ atvykęs Domantas Romančenko. Aukštaūgis prieš buvusį klubą surinko 9 taškus (2/6 dvit., 1/3 trit., 2/4 baud.), 6 atkovotus bei 1 perimtą kamuolį, blokuotą metimą ir 9 naudingumo balus.

Klaipėdos komandai Lukas Kreišmontas per 21 minutę pelnė 12 taškų (0/2 dvit., 1/2 trit., 9/11 baud.), atkovojo 1 kamuolį, 3 sykius suklydo bei surinko 10 naudingumo balų.

„Neptūnas-Akvaservis“: Lukas Kreišmontas 12 (9/11 baud., 3 per. kam.), Oskaras Pleikys 9 (3/7 dvit.).

„Gargždai“: Marius Runkauskas 19 (5/9 trit., 5 rez. perd., 3 per. kam., 26 naud.), Simas Galdikas 18 (9/11 dvit., 13 atk. kam., 27 naud.), Mindaugas Stašys 17 (5/6 dvit., 7/8 baud., 9 atk. kam., 9 rez. perd., 4 kld., 34 naud.), Ernestas Bružas 11, Dovydas Romančenko 9 (6 atk. kam.), Giedrius Sakalas 8 (2/4 trit., 6 atk. kam., 5 rez. perd.).