M. Šerkšno tempiamas „Perlas“ triumfavo Garliavoje

2021-12-16 19:51

Vienuoliktą pergalę „7bet-NKL“ čempionate iškovojo Vilkaviškio „Perlas“ (11-9).

Fotogalerija

Karolio Abramavičiaus auklėtiniai išvykoje 106:92 (14:25, 36:18, 32:25, 24:24) įveikė Kauno r. „Atleto“ (11-9) krepšininkus.

Rungtynes geriau pradėjo „Atleto“ ekipa, kuri pirmajame kėlinyje susikrovė 11 taškų pranašumą (25:14), tačiau svečiai smogė atgal žvėrišku kėliniu 36:18, o Taurantas Tamošiūnas tritaškiu padidino „Perlo“ persvarą iki 7 taškų (50:43).

Po pertraukos Vilkaviškio ekipa iniciatyvos iš savo rankų nebepaleido, o trečiojo kėlinio pabaigoje pranašumas pasiekė 16 taškų (82:66).

Vilkaviškio ekipos gretose išsiskyrė Mantas Šerkšnas, kurio sąskaitoje per 27 minutes buvo 28 taškai (7/10 dvit., 2/5 trit., 8/8 baud.), 3 atkovoti kamuoliai, 5 rezultatyvūs perdavimai, 3 klaidos bei 31 naudingumo balas.

„Atleto“ komandai Aidas Kavaliauskas per 35 minutes pelnė 17 taškų (6/10 dvit., 1/4 trit., 2/3 baud.), atkovojo 7 kamuolius, atliko 8 rezultatyvius perdavimus bei surinko 24 naudingumo balus.

„Atletas“: Karolis Babkauskas 20 (6/12 trit., 6 kld.), Julius Liesis 18 (4/7 dvit., 3/7 trit.), Aidas Kavaliauskas 17 (6/10 dvit., 7 atk. kam., 8 rez. perd., 6 per. kam., 5 kld.), Ignas Juškevičius (5/10 dvit., 10 atk. kam., 5 kld.) ir Martynas Linkevičius (2/5 trit., 8 atk. kam.) po 11.

„Perlas“: Mantas Šerkšnas 28 (7/10 dvit., 2/5 trit., 8/8 baud., 5 rez. perd., 31 naud.), Augustinas Venckus 23 (7/11 trit., 3 per. kam.), Rokas Stankevičius 20 (5/8 dvit., 3/4 trit., 7 atk. kam., 26 naud.), Ginas Mulevičius 12 (5/7 dvit., 7 atk. kam., 4 rez. perd.), Šarūnas Valunta 8 (2/6 trit., 4 rez. perd.).