Reto grožio trileryje – pergalingas A. Venckaus šūvis, atnešęs „Perlui“ pergalę

2021-12-11 17:54
Nuotr.: H. Augustynas
Nuotr. H. Augustynas

Įspūdingą pergalę „7bet-NKL“ čempionate iškovojo Vilkaviškio „Perlo“ (10-9) krepšininkai.

13
23
43%
3/7
2

Karolio Abramavičiaus auklėtiniai išvykoje 79:76 (19:19, 15:18, 22:24, 23:24) patiesė Klaipėdos „Neptūno-Akvaservis“ (4-16) ekipą.

Likus 5 minutėms iki mačo pabaigos šeimininkai turėjo 5 taškų pranašumą (65:60), tačiau tuomet Vilkaviškio ekipa atsakė spurtu 14:4, o Šarūnas Valunta dvitaškiu likus pusantros minutės nutolino svečius per 5 taškus (74:69).

Tačiau klaipėdiečiai nepasidavė. Oskaras Pleikys ir Matas Vaitkus pelnė po dvitaškį, o Radvilas Kneižys tritaškiu likus 16 sekundžių išlygino rezultatą (76:76).

Lemiamą ataką „Perlas“ patikėjo Augustinui Venckui, kurio tritaškis, likus 2 sekundėms išplėšė dramatišką pergalę (79:76).

Vilkaviškio ekipos gretose efektyvumu išsiskyrė Taurantas Tamošiūnas, kurio sąskaitoje per 30 minučių buvo 13 taškų (2/2 dvit., 3/7 trit.), 7 atkovoti kamuoliai, 3 rezultatyvūs perdavimai bei 23 naudingumo balai.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausias buvo Rokas Stankevičius, per 23 minutes pelnęs 16 taškų (4/7 dvit., 1/2 trit.). Jis taip pat atkovojo 7 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus bei surinko 22 naudingumo balus.

Klaipėdos komandai Oskaras Pleikys per 32 minutes pelnė 15 taškų (6/9 dvit., 1/1 trit.), atkovojo 16 kamuolių, atliko 1 rezultatyvų perdavimą bei surinko 26 naudingumo balus.

„Neptūnas-Akvaservis“: Matas Vaitkus 21 (4/5 dvit., 3/12 trit.), Oskaras Pleikys 15 (6/9 dvit., 16 atk. kam., 6 kld., 26 naud.), Radvilas Kneižys 12 (2/7 trit., 8 rez. perd., 4 kld.), Gediminas Leščiauskas (2/5 trit.) ir Kristupas Keinys (2/5 trit.) po 10.

„Perlas“: Rokas Stankevičius 16 (4/7 dvit., 5/5 baud., 7 atk. kam., 3 per. kam.), Augustinas Venckus 14 (4/6 dvit., 2/6 trit., 7 rez. perd.), Taurantas Tamošiūnas 13 (3/7 trit., 7 atk. kam.), Mantas Šerkšnas 12 (2/5 trit., 4 kld.), Šarūnas Valunta 10 (5/8 dvit., 4 kld.).