„Gargždai“ iš Joniškio išsiveža 11 pergalę iš eilės

2021-11-20 17:56
Nuotr.: M. Baranauskas
Nuotr. M. Baranauskas

Triuškinančią pergalę „7bet-NKL“ iškovojo „Gargždai“ (12-1).

Eriko Kubiliaus auklėtiniai išvykoje 89:68 (24:7, 22:18, 27:21, 16:22) sutriuškino Joniškio „Delikatesą“ (4-9).

Nuo pat rungtynių pradžios „Gargždai“ ne tik galingai gynėsi, bet ir rezgė rezultatyvias atakas, kurių smaigalyje dažniausiai atsidurdavo Simas Galdikas (24:7).

Prieš ilgąją pertrauką „Delikatesas“ nesugebėjo sukurti nė vieno sėkmingo išpuolio per 5 kėlinio minutes, o per jas svečiai iš Gargždų spurtavo 11:0 ir pradėjo triuškinti varžovus (42:16).

Namų komanda iki lemiamo kėlinio turėjo 27 taškų deficitą (46:73), kurio per likusį rungtynių laiką nesugebėjo panaikinti.

Gargždai ekipos gretose išsiskyrė Simas Galdikas, kurio sąskaitoje per 18 minučių buvo 14 taškų (7/8 dvit.), 10 atkovotų kamuolių, 2 rezultatyvūs perdavimai bei 21 naudingumo balas.

Joniškio komandai Tomas Balčiūnas per 37 minutes pelnė 11 taškų (4/12 dvit., 3/3 baudų), atkovojo 17 kamuolių, atliko 4 rezultatyvius perdavimus bei surinko 23 naudingumo balus.

„Delikatesas“: Ignas Daukšys 17 (3/9 dvit., 3/4 trit., 5 atk. kam., 5 kld.), Tomas Balčiūnas 11 (4/12 dvit., 0/5 trit., 17 atk. kam., 4 rez. perd.), Justas Vieversys (2/7 trit.), Arūnas Rimkus (5/9 dvit., 4 rez. perd.) ir Valerijus Anisimovas (3/7 dvit., 10 atk. kam.) po 10.

„Gargždai“: Mantas Ruikis 16 (4/9 trit., 6 atk. kam., 5 rez. perd.), Mindaugas Stašys (4/6 trit., 7 rez. perd.), Simas Galdikas (7/8 dvit., 10 atk. kam., 2 blok.) ir Marius Runkauskas (4/9 trit., 6 atk. kam.) po 14, Jonas Dumašius 8 (4/9 dvit., 8 atk. kam.), Benas Ilevičius 7 (1/6 trit.).