Į pergalių kelią „7bet-NKL“ grįžo Mažeikių „Mažeikiai“ (5-8).

13
21
11
2

Mindaugo Janiškos auklėtiniai išvykoje 72:68 (26:14, 13:9, 11:19, 22:26) nugalėjo „Kauno Žalgirį-2“ (7-6).

Mažeikiai ekipa nutraukė dviejų iš eilės pralaimėjimų seriją, o žalgiriečiai suklupo trečią kartą per paskutinius keturis turus.

Šeimininkai pirmavo tik mačo pradžioje (2:0). Vėliau jau mažeikiškiai diktavo savo sąlygas ir iki didžiosios pertraukos susikūrė nemenką pranašumą (39:23).

Liutauro Lelevičiaus vedami žalgiriečiai atkuto trečiajame kėlinyje. Mažeikiškiai svaidė tritaškius pro šalį, o Tito Sargiūno ir Ugniaus Jaruševičiaus dvitaškiai sumažino atsilikimą iki 5 taškų (42:47).

Vis tik šaltakraujiškiau lemiamame ketvirtyje atrodė „Mažeikiai“. Žalgiriečiai turėjo šansą užsikabinti (60:66), bet Modesto Žaunieriūno kova po krepšiais ir taiklios baudos įtvirtino pergalę.

Mažeikių ekipos gretose išsiskyrė Robertas Subotkevičius, kurio sąskaitoje per 35 minutes buvo 18 taškų (9/14 dvit., 0/2 trit.), 5 atkovoti kamuoliai, 3 rezultatyvūs perdavimai bei 21 naudingumo balas.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausias buvo Modestas Žaunieriūnas, per 29 minutes pelnęs 22 taškus (3/5 dvit., 4/8 trit.). Jis taip pat atkovojo 5 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus bei surinko 19 naudingumo balų.

Kauno komandai Liutauras Lelevičius per 29 minutes pelnė 20 taškų (4/6 dvit., 3/7 trit., 3/4 baudų), atkovojo 6 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą bei surinko 23 naudingumo balus.

„Žalgiris-2“: Liutauras Lelevičius 20 (4/6 dvit., 3/7 trit., 6 atk. kam.), Ugnius Jaruševičius 14 (2/3 trit., 7 atk. kam., 2 blok.), Dovydas Butka 9.

„Mažeikiai“: Modestas Žaunieriūnas 22 (4/8 trit., 5 atk. kam., 4 kld.), Robertas Subotkevičius 18 (9/14 dvit., 5 atk. kam., 3 per. kam.), Karolis Babušis 15 (5/10 dvit., 5/8 baud., 7 rez. perd.), Jonas Paukštė 13 (5/10 dvit., 11 atk. kam., 2 blok.).